Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


http://www.facebook.com/#!/events/226492364091216/

Ostravsko-Polský oheň zahoří již zítra..

Na první víkend Nového roku, pro Vás v klubu Barák (EX tančírna) připravujeme akci s názvem REGGAE & DANCEHALL EVER-GREEN.
Bohatý páteční program začíná už v 20.00 a pokračuje až do raních hodin.
Představí se Nám celá řada vystupujících z Polska...
MONILOVE (PL)
Nejkrásnějším spestřením tohoto večera bude zpěvačka Monilove.
V osobním i profesionálním byla vždy naplněna nesmírnou lásku k hudbě. V 90. letech působila jako hudební publicista (TV Polsat a TVP BO). Dnes má spousty vlastních zkušeností a dělá na vlastních reggae-dancehall projektech. Hlavním zdrojem inspirace je chuť vyjádřit a sdílet své myšlenky všem okolo. Její texty se dotýkají mnoha aspektů každodenního života včetně emocionální povahy žen a mezilidských či partnerských vztahů, dodává do písní vlastní postřehy, zkušenosti a odhodlání najít nejlepší způsob, jak dosáhnout klid v duši a srdci. To jsou hlavní témata o které se tato zpěvačka a tanečnice opírá. Mluví také o dilematech, pochybnosti, přáních, zklamání a problémech, s nimiž se ženy potýkají po generace s ohledem na svou povahu. Spolupracovala mezi jinými s interprety jako je Bas Tajpan, King Kalabash, Firma, Bob One, Arcanjo Ras, Mikaelem a dalšími.

http://monilove.com/
http://www.facebook.com/dancehallmamma?ref=ts

MIKAEL (PL)
Na začátku kariéry se tento zpěvák pohyboval spíše na hip hopové scéně a to v projektech:
- STREZE (r.1999-2001)
- WGWC (2003)
Od roku 2002 pak začal pronikat do pro něj nových žánrů, jako je reggae, dancehall a raggamuffin, začal také s hraním a tím přispěl polské scéně velmi originálním projevem, a elektrizujícím hlubokým zabarvení hlasu, stejně jako nepochybně inspirující lyrikou v promyšlených textech.
Od roku 2007 se angažuje v projektech RAINBOW HiFi
Od loňského roku připravuje desku v kooperaci s Jablunkovským selektorem Jersym a to v projektu s názvem Smokaz United (viz níže). V příštím roce by mu měla vyjít také CD duetů se svou krásnou snoubenkou ze severovýchodního polska Monilove.

http://www.myspace.com/meeekael
http://www.facebook.com/pages/Mikael-Rainbow-Hi-Fi-Smokaz-United/280286858652798

SMOKAZ UNITED (PL/CZ)
Seskupení, které vzniklo v roce 2010 v česko-polské kooperaci Mikael a Jersey selekta (Jablunkov).V současné době v této sestavě předvádí hlavně své vlastní riddimy, které mají v příštím roce vyjít na debutovém albu. V letošním roce nahráli hymnu „Nalej mi morgana“ na Knock Out riddimu. Pod vedením Jersyho se každoročně pořádá velký multižánrový openair festival v Jablunkově s názvem Appletown, jehož výtěžek jde především na účely pomoci dětem. Persey také vlastní skvělý e-shop Kingjam, ve kterém najete spousty zajímavého oblečení s reggae tématikou.

http://www.facebook.com/smokazunited
http://www.myspace.com/jerseygonap
http://www.kingjamshop.cz/

SILNA GRUPA SOUND SYSTÉM (PL)
Seskupení vzniklo na konci roku 2008 v Czieszyně. Bezdomny a Woras selektas rozpalují kluby hlavně dancehallovými selekcemi, nicméně nevyhýbají se ani klasickému roots a raggamuffinu nebo dokonce hiphopu. Každý z nich má svou vlastní inspiraci, styl i názory a proto zní originálně , a každá akce Silna Grupa soundu je více než jen obyčejná párty.
Od roku 2011 spojily své síly s taneční skupinou „Boom Box“. Jejich dancehallové akce se tím staly o to navštěvovanější a málokdo vydrží sedět na prdeli.
Tanečníci „Boom Box“ je tým profesionálních tanečníků, kteří provozují svou vlastní školu tance a workshopy provozují po celém polsku.
V současné době Silna Grupa objíždí se svou show celé polsko.

RASPOLL (PL)
Tento zpěvák je především hyperem soundsystémů, ale nemá problém postavit se i za gramofony a pořádně to roztočit.Do muziky dělá už od roku 2006 a nemá problém hypovat do reggae, dancehallu, raggajungle ale i D´n´B nebo dubstepu.
Je aktivním členem Sila-Z-Pokoju Records, také Bandits Riddim (Raspoll + DJ Źuku), do roku 2011 hypeman v Boombastic Sound (Raspoll a Cookies selectah). Hypoval také s takovými umělci a soundy jako Sound Horror King, Dj Feel-x, Silesian Sound, Steppa Style, Damalistik, Grizzulah, Daddy&Hypa, Deadly Hunta, Jahdas, Tasteman, Mikael, Bob one, Monilove, Tallib, Sztoss....... a s mnoha dalšími.

http://www.facebook.com/raspollofficial?sk=info

COLTCHA SURVIVAL /Ostrava
http://bandzone.cz/coltchasurvival
Vykalená ostravská ocel. Sound system postavený na základech Coltcha united. Vystoupí ve složení Hatori a Sakoman

MIKE34
Nezastavitelný milovník dancehallu a krásných žen. Vystupuje po boku ONE ART 34 soundu a BAD BOYZ z Opavy.
.
http://www.facebook.com/pages/Sprayart-34/267288988508

HATORI
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.