Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


http://new.roxy.cz/beta/?scene=home#event_detail?idi=0&ide=593&page=1&month=1&year=2012&d=3&date=13.

Vídeňák Paul SG se vrací do Roxy!Známý producent soulful drum`n`bassu se vrací po necelých dvou letech do pražské Roxy, kde vystoupí v rámci pravidelné noci Shadowbox@Roxy. Na akci se dále představí také čeští producenti Danoo a Peejay, kterého doprovodí MC Procter. Celý line-up doplní rezidentní dvojka 2K & Sweg.


Osmadvacetiletý Paul SG se začal věnovat d´n´b v roce 2005, už tehdy se svým hudebním projevem výrazně lišil. Po dvou letech začíná spolupracovat s LTJ Bukemem, což se pro něj stává důležitým mezníkem a rozjíždí se do všech koutů Evropy po boku „velkých jmen“ z nichž nejvíc uznává DJ Markyho a již zmíněného LTJ Bukema. Paul SG není jen skvělý DJ, ale především vynikající producent, který spolupracoval již s řadou nahrávacích společností jako např. Good Looking Records, Jazzsticks, Innerground, Human Elements, Fabric, atd. V roce 2009 zakládá svůj label Jazzsticks, prioritně k vydávání vlastní muziky, ale i pro hostování svých kamarádů jako je třeba Furney, Clart, Andy Sim, dRamitic & db Audio a Soultec.


Paul SG je znám svou výjimečnou kombinací dnb s rytmem jazzu a soulu 60. a 70.let, a to byste si rozhodně neměli nechat ujít!


Co vás tedy čeká na lednovém vydání? Kvalitní line-up, originální dekorace, visual performance by VJ Quark a vstupné do 23. hodin zdarma!

SHAMMANIC
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
MASSWAVE23FM --- 10:00:04 7.1.2012
vstup od 23 zdarma?, to zní víc než libózně