Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

12 uživatelů půjde

hledání


Oslava narozenin Emmy a Půlnočnice

A je to tady!

Vzpomínáte ještě, jak když jsme ještě byli malí, býval každý měsíc našeho života tak důležítý?
"Kolik ti je?" "Šest a půl!" "A tobě?" "Mě už šest a třičtvrě! Já už jsem velká holka!"

A protože každý důvod k oslavě je dobrý, rozhodly jsme se svorně zavzpomínat na staré (dobré) časy a oslavit každá své devatenáct a půlté narozeniny.

Přestože tento průvodní text říká něco o částečném návratu do dětství, dárkové hamounství se z naší strany rozhodně konat nebude. Drobným prezentům se ani v nejmenším nebráníme nebráníme, ale nejdůležitější je, abyste zkrátka přišli.
...a nebojte se. Spát po večerníčku se taky nepůjde =)


Těšíme se, že se dostavíte v hojném počtu

Emma a Půlnočnice

PULNOCNICE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
PULNOCNICE --- 22:49:48 13.1.2012
POZOR POZOR!!

Víme, že je to na poslední chvíli, ale kvůli drobným komplikacím se začátek celé akce posouvá z 18:00 na 19:00.

Pro ty, kdo si stěžovali, že tam sami netrefí - sraz v 18:45 na Palmovce dole v metru. Kdo přijde pozdějc, musí dorazit sám. S telefonováním někomu, kdo je na místě, si spíš moc nefanděte, v podniku není signál.

Těšíme se na vás!
PULNOCNICE --- 20:35:12 10.1.2012
Dneska jsem se (konečně) vydala otestovat místo, kde se celá šaškárna bude konat. Doteď jsem jen věřila Emm, že je to tam zkrátka hezké.
Popis cesty, který mají na stránkách, byl i pro mne, vytrvalého bloudila, dostatečný, a našla jsem to na první pokus. Takže kdyby se někdo chtěl vymlouvat, že nedorazil jen proto, že to nenašel, výmluva se nepřijímá!

Večerní škola, ač je ve vzdálenosti necelých deseti minut chůze od Palmovky, je v dost slušné zádi světa....osamělé podchody, betonové nadjezdy, široká silnice lemující cestu. Nenechte se tím za žádnou cenu odradit!! Jak jednou sestoupíte po schodech dolů do podniku, octnete se v úplně jiném světě. Mají tam dokonce i krb a garantuju, že se vám nebude chtít odejít =)

P.S.: Chvíli tam budeme mít i živou hudbu =)
PULNOCNICE --- 23:01:49 5.1.2012
Po upozornění, že jsem varovala jen na FB, házím raději i sem:
Milí kamarádi, jakkoliv mne všemožné drobné dárečky potěší, o jedno vás žádám. Nedávejte mi čokoládu. Jsem jí teď strašně přejedená a s Emmou jsme uzavřeli pakt, že jí všechno čokoládové, co dostanu, předám. Takže to rovnou můžete dát jí a neplýtvat dárkovým papírem.
Přijít s prázdnýma rukama není vůbec trapné, hlavně přiveďte sami sebe a to v hojném množství =)
MALAKK --- 23:44:57 2.1.2012
Vyhrazuji si právo vyvléci se z oslavy na poslední chvíli. Ale protože oslavovat narozeniny v den, kdy se člověk narodil, je pro lamy, asi se dostavím.