Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

14 uživatelů půjde

hledání


http://www.nwp.cz/

Dj a producent AXIOM byl pro nás vždy respektovaným hudebníkem a proto: 03.02.2012 v Pražském clubu Hoodoo.

Na co všechno se můžete těšit?

headliner akce - skvělý švýcarský dj a producent AXIOM, který svou produkci vydává na světoznámých labelech jako Citrus, Renegade Hardware, DSC I4, Syndrom Audio, Cyanide a mnoha dalších...

- zajímavý český dj support

- nově zrekonstruovaný prostory klubu Hoodoo v centru Prahy

- Funktion One powerfull sound ozvučení

- lidový vstupný 80 Kč do 22h

- warm upy na akci

- exkluzivní sety od vystupujících djs včetně Axioma

- a hlavně opět na pořádnou kalbu


DJ AXIOM_podrobná biografie

DJ AXIOM patří zcela po právu mezi nejvýznamnější osobnosti švýcarské drumandbassové scény, jehož kořeny sahají i do naší republiky. Jeho rodiče totiž pochází z Čech, čehož důkazem je mimo jiné i Axiomovo typicky české jméno Lukáš Kozelka.

Začínal nejprve s ambientní a experimentální elektronickou hudbou a k drumandbassu se dostal až v roce 2005, když se na party setkává se svým krajanem, dalším věhlasným drumandbassovým producentem Optivem z Cause 4 Concern. Od něho se mu dostalo nabídky ke spolupráci, která vyústila v jeho prvotinu, track s názvem "Nightfalls". Ten vyšel ještě tentýž rok na Optivově labelu Red Light Recordings a znamenal pro něj skvělý start. Brzy na to spatřil světlo světa track "Soulcube", další společný počin s Optivem a Chrisem Su, který Axiomovi otevřel dveře do světa. Dnes už tak má na svém kontě pořádnou porci releasů, které vychází na těch nejvýznamnějších světových labelech. Zmiňme např. Citrus, Renegade Hardware, DSC I4, Syndrom Audio a Cyanide.

To, že Axiom ve studiu skutečně nelení a je velmi aktivním producentem, dokládá mimo velkého počtu dosud vydaných releasů i fakt, že už má na svém kontě i své první sólové album. Dostalo název Paradigm Shift, vyšlo v únoru 2011 na německém labelu Trust In Music a najdete na něm celkem 14 skvělých skladeb. Celkem 10 z nich jsou typické Axiomovy neurofunkoviny, většina doplněných o melancholický hlas známé polské vokalistky Lady Katee (dříve K-Tee), s kterou na albu spolupracoval a jejíž hlas mu dodal charakteristický feeling. Album uzavírá pro někoho možná překvapivě čtveřice downtempových skladeb, které jsou výsledkem spolupráce Axioma a Lady Katee v rámci jejich společného downtempového projektu Spellbound. A v nich se vskutku nezapře Axiomova záliba v ambientní a experimentální elektronice, ke které tíhnul ve svých prvopočátcích. Tímto albem Axiom dokázal, že umí dělat hudbu nejen pro taneční parkety klubů, které drtí svým typickým neurofunkovým soundem, ale že jeho produkce může být i cenným přírůstkem pro vaše domácí a přenosné nosiče.

Axiomova živá vystoupení jsou plná energie, svižných mixů a horlivé komunikace s publikem od začátku do konce, což zaručuje skvělý zážitek a zábavu pro přítomné. Cestuje po celém světě a hraje téměř každý víkend, což pro něj dle jeho vlastních slov znamená potřebný útěk od samoty ve studiu, kde tráví většinu času během týdne.

Pokud byste si rádi o Axiomovi zjistili něco více, zde je několik užitečných odkazů

www.discogs.com/artist/Axiom+%287%29
www.rolldabeats.com/artist/axiom
www.myspace.com/axiomadness
www.soundcloud.com/axiom
www.beatport.com/artist/axiom/19186

Těšíme se na Vás!

Nextwave Production a Dnbradio crew


LINE UP:


AXIOM /Citrus, Renegade Hardware, Syndrom Audio...

P.NO / drumandbass.cz

Frock b2b Neighbour / nwp.cz + bassbros

WSKS b2b Racocheyl / dnbradio.cz

Saym / urban trafic

Broda / SK


http://www.dnbradio.cz                   http://www.nwp.cz

WSKS
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
POOREK --- 12:40:04 28.12.2011
hmmmm ;)
CIK_SAN --- 17:19:01 27.12.2011
wow :) hmmm
NICK_SLAUGHTER --- 12:02:31 23.12.2011
pecička:D !