Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

14 uživatelů půjde

hledání


https://www.facebook.com/events/286548108053778/

14. prosince jedná Rada vysokých škol (RVŠ) a Česká konference rektorů (ČKR) na MŠMT o podobě předkládaných „reformních“ zákonů.

Veřejná diskuze "Reforma vysokých škol a její důsledky"

úterý od 17:30 do 20:30

FAMU Praha, Smetanovo nábřeží 2, učebna U1, 1 patro

Studenti, pedagogové, vědečtí pracovníci, členové akademických senátů a kdokoliv další, komu není osud vysokých škol lhostejný: zúčastněte se diskuze!

14. prosince jedná Rada vysokých škol (RVŠ) a Česká konference rektorů (ČKR) na Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy o podobě předkládaných „reformních“ zákonů. Předkládané reformy jsou nestydatým pokusem o likvidaci českého vysokého školství.Ohrožují autonomii vysokých škol, zavádí školné, aniž by byly uváženy jeho dopady, a nepovedou ke zvýšení kvality vzdělávání.

O připomínkách Rady vysokých škol a České konference rektorů k návrhům věcných záměrů zákona o vysokých školách a zákona o finanční pomoci studentům budeme v předvečer tohoto jednání hovořit na FAMU s pozvanými hosty.

panelisté: rektor AMU Ivo Mathé, prorektor UK Stanislav Štech, předseda SK RVŠ Miroslav Jašurek, Jan Sládek (AS FF UK), za studenty Apolena Rychlíková (FAMU)

Zváni jsou studenti všech vysokých škol a široká veřejnost.

https://www.facebook.com/events/236913426376839/
Shromáždění za svobodné vysoké školy před MŠMT

středa
od 11:00 do 13:00

prostranství před Českým muzeem hudby a Ministerstvem školství, Karmelitská 8

14. prosince jedná Rada vysokých škol (RVŠ) a Česká konference rektorů (ČKR) na Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy o podobě předkládaných „reformních“ zákonů. Předkládané reformy jsou nestydatým pokusem o likvidaci českého vysokého školství.Ohrožují autonomii vysokých škol, zavádí školné, aniž by byly uváženy jeho dopady, a nepovedou ke zvýšení kvality vzdělávání. Podporujeme připomínky RVŠ a ČKR a spolu s nimi odmítáme návrhy věcných záměrů zákona o vysokých školách a zákona o finanční pomoci studentům jako škodlivé a nekoncepční. Přidejte se k protestu a vyjádřete tak podporu RVŠ a ČKR v den jejich jednání!

Součástí shromáždění na podporu připomínek RVŠ a ČKR bude permanentní hyde park. Každý bude mít možnost vystoupit a diskutovat se zástupci vysokých škol a občanských iniciativ. Účast přislíbili mj. Miroslav Petříček (FFUK), Vít Janeček (FAMU), Alice Červinková (AV ČR), Matěj Stropnický a zástupci RVŠ.

https://www.facebook.com/events/286548108053778/


http://img263.imageshack.us/img263/6060/pozvankamala.jpg

NYA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
DENISS --- 15:04:21 13.12.2011
rad bych podporil ale nestiham to kvuli praci :(
http://vzdelaninenizbozi.cz/
NYA --- 22:07:11 12.12.2011
ahoj, na nyxu jsem tuhle akci neviděla, tak sem ji sem zkopírovala z facebuku.

pokud by Vás napadlo, komu akci doporučit nebo kam pozvánku linknout, učiňte tak prosím.

omezením a likvidací intelektuální elity začínalo vždycky .. víte co ..

díky :)