Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


http://new.roxy.cz/beta/?scene=home#event_detail?idi=0&ide=563&page=1&month=12&year=2011&d=3&date=9.

One Night bude v Roxy vévodit Funk D'Void
Skotský DJ a producent Lars Sandberg aka Funk D'Void si za svou už takřka 20tiletou kariéru vysloužil mimo jiné označení jako jeden z nejlepších producentů poslední dekády, který posunul dancefloor z 90tých let do 21. století.Že to není jen plané tlachání kamarádíčků z branže si budete moci sami ověřit 9. 12. v pražské Roxy, kde vám Funk D'Void zamotá hlavu a rozhýbe tělo jako speciální host pravidelné akce One Night.
Talentovaný rodák z Glasgow měl k muzice blízko už od útlého věku. Ostatně když je vaší matkou profesionální pianistka, není se čemu divit. To, co nastartovalo matčino piano, definitivně odpálil poslech house a speciálně pak raného chicagského soundu. S okouzlením elektronickými zvuky přišla i potřeba vlastní seberealizace. Za gramce se tak Lars poprvé postavil už coby sotva patnáctileté pískle a vydržel za nimi prakticky doteď.
Během té doby si vytvořil nejen svůj typický produševnělý a nekompromisní sound, ale zplodil také celou řádku parádních hitů (např. Jack Me Off, Bad Coffee nebo Diabla) a remixů od Underworld přes New Order až po Kevina Saundersona.
Coby uznávaný producent a jeden z nejvytíženější DJů dneška splňuje Funk D'Void svým stylem vše, co čekáte od skutečného milovníka hudby. V Roxy se tak těšte na takovou nálož energie, která vám vydrží možná až do vánoc!

Special Guest: Funk D´Void (UK)
Resident DJs: Josef Sedloň & Dan Cooley
Chill out: Tin Tin
VJ: Bit Cheekly
Start: 22:00

SHAMMANIC
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.