Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


http://www.varianty.cz/index.php?id=15&news=126

Člověk v tísni v rámci svého programu Varianty pořádá ve středu 26. listopadu 2008 odborné Symposium na téma „Vzdělávání v Africe“.

Akce je součástí mezinárodního projektu Akce pro Afriku, jehož cílem je informovat vysokoškolské studenty o rozvojových problémech Afriky na příkladu Etiopie a regionu Karamoja v Ugandě a zapojit je do konkrétních akcí, při kterých s touto problematikou seznámí i širší veřejnost. Na Symposiu vystoupí několik odborníků věnujících se rozvojové spolupráci. Ti ve svých příspěvcích účastníkům představí například české projekty rozvojové spolupráce realizované v Africe, které se věnují oblasti školství, analýzu naplňování druhého rozvojového cíle tisíciletí, který se zaměřuje na podporu vzdělávání v rozvojových zemích nebo konkrétní podobu vzdělávacích projektů realizovaných v Africe (vzdělávání v oblasti HIV/AIDS, využití moderních technologií ve vzdělávání, rozvoj venkovských oblastí prostřednictvím vzdělávání). Na příspěvky naváže projekce dokumentárního filmu Vzdělávání v Africe a otevřená diskuze s pracovníky společnosti Člověk v tísni o zkušenostech z práce na vzdělávacích projektech v Etiopii.

MAACA_K
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
MAACA_K --- 20:41:05 22.11.2008
BOFO: tak se zaregistruj bo nedostaneš desky s informacema a nezbyde na tebe zobanec :))
MAACA_K --- 20:39:07 22.11.2008
prosím ty, kdo se rozhodnou zúčastnit, aby se zaregistrovali prostřednictvím emailu akceproafriku@clovekvtisni.cz. předpokládaný počet účastníků je důležitým údajem pro organizátory - například kvůli tisku materiálů, přípravě občerstvení atd. díky za Váš čas.
BOFO --- 19:04:04 21.11.2008
skoda ze zrovna ve stredu mam skoro cely den skolu... ale odpoledne se na chvilku rad zastavim...