Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

5 uživatelů půjde

hledání


od 19h přednáška o indiánských kmenech
od 21h bazar

Popis

Nu ano, přesně tak:

Od 19h
se můžeme těšit na vyprávění o indiánských kmenech, jejich zvycích, posvátných obřadech a dnešním životě v rezervacích i mimo ně. Také budou promítány fotografie z kanadských národních parků v Rocky Mountains a z prérie v Albertě, domova indiánských kmenů Černonožců a Krí.
To vše od Arnieho - cestovatele, milovníka hor, znalce indiánské historie a spirituality. Bude dán prostor k diskuzi, setkání provoní pelyněk, cedr a sladká tráva a zazní indiánské písně.

Za přednášku: příspěvek v dobrovolné výši na cestovní náklady Arnieho.

Od 21h
se uskuteční dobročinný mikulášský bazárek.
Přineste tedy věci, které už tolik nepoužíváte a věříte, že by mohly udělat radost někomu dalšímu – ať už jsou to knihy, oblečení, CDčka, DVDčka, šperky, obrazy, elektronické vymoženosti, nebo i své výtvory a výrobky (může to být třeba bufet s koláči, stánek sushi, nebo krámek s vlastnoruční bižuterií...). Přijďte vybaveni korunkami, tohle je nejlepší příležitost, jak sehnat originální dárek pro vaše blízké! A jak už to u bazarů bývá - za velmi velmi příjemné ceny.

Zkrátka, fantazii se meze nekladou!

V čajovně bude také k dispozici krabice, do které můžete po skončení bazárku vložit jakékoliv zbylé věci, ty pak budou odvezeny do dětského domova v Pyšelech a budou použity jako vánoční dárky.

Srdečně vás zvou a těší se na vás

Patricie, Arnie, a I.T.

WILLHELM
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.