Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

29 uživatelů půjde

hledání


SILVESTROVSKÁ SEANCE, KTERÁ SE NEBOJÍ USPOKOJIT (nejen)UMĚLECKÉ CHOUTKY VŠEHO DRUHU!

Velevážení a drazí,

Ráda Vás po roce přivítám na statku v Třebovli. Seberte síly i odvahu, všechny hudební nástroje (barvy, laky taky) a přijďte si zahrát na NEKONČÍCÍ JAMm. Samozřejmě tuto naší jedinečnou marmeládu můžete konzumovat i zcela pasivně bez zjevného přičinění.


Na přípravu (naší jedinečné) marmelády se hodí:
akordeony, ampliony, balón, barvy - všeho druhu, basy (ty s pivem nejsou potřeba), bubny, bumerang, CIMBÁL, činel, čtvrtky, další činel, divadelní soubor, djembe, druhou paličku, flétny, frisbee, harfy, harmoniky, hoboje, houpačky, housle, ještě jeden činel, KARIMAMKA, karty, kastaněty, kladivo, klarinety (i kdyby tisíc), klávesy, koblihy, kopačák, koření kari dle chuti, kostky, krabice i krabicáky (na ty nezapomenout!), kuličky, kuželky, květiny (sušené i nesušené), kytary, laky, lampióny, látky, lehátka, lepidla, náhradní paličku, nůžky (s tupou špičkou), OPALOVACÍ KRÉM (faktor 30), ořezávátka, papíry (dle vlastního uvážení), pistolky-ty co neberou životy, plátna, PONOŽKY, projektor, prut, první paličku, saxofony, SPACÁKy, šicí stroje, štětce, stolní hry, TEKUTINY PRO VLASTNÍ POTŘEBU, TEPLÉ SPODNÍ PRÁDLO, TROCHA POTRAVY, tužky, valchy, voňavku po tetě, zlomenou paličku (není podmínkou), ZUBNÍ KARTÁČEK (no třeba se bude hodit)

Pokud by někdo nevěděl, nebo si nemohl vzpomenout:
Spí se povětšinou na zemi nebo se na ní velmi pravděpodobně probudíte, i když si předtím zaberete nějakou příjemnou postel. Kapacitu a lůžka už odmítám byť jen odhadovat. Zjistíte, že se dá spát na místech nevídaných v počtech neslýchaných. Jsou vyhrazeny pouze spací prostory pro abstinenty.

Je dovoleno jakkoliv tvořit, hrát, realizovat se, soutěžit, přetahovat se, atakdálovat se v rámci svých možností a dovedností (a ještě kousek za ně) POKUD budou dodržena VŠECHNA ZÁKLADNÍ PRAVIDLA HRY. (viz níž)

Nic jako denní/noční režim neexistuje. Neexistuje žádný režim, jen PRAVIDLA HRY. Jediná má snaha o malou organizaci času - divadlo v silvestrovský podvečer - asi beznadějně ztroskotala a teď už jen tone.

VSTUPNÉ BUDE! Ale jaké ještě nevím. Záleží hlavně na topném tělesu a rozloze rozmrazovaných prostor. Cena je ovlivněna i příspěvkem na silvestrovské mňamky. Rozmezí (min)200-300(max)Kč

JÍDLO S SEBOU. Doporučuji víceskupinové stravování. Najdou se i nějaké kuchyně. Samozřejmě vás hlady zemřít nenecháme - MAMuNONSTOP SLUŽBA bude opět v provozu, ale už to nechce příliš sponzorovat. (vedu diplomatická jednání ohledně ceny vpustného)

Bude opět výčep s barem. Ceny přívětivě lidové a naprosto NÉ v mé moci. Vzít si vlastní sud by byla neomalenost, ale jiná cenzura pitného režimu není. (slovo prohibice považuji za anglikanizovanou zkomoleninu: jsem pro-hyb-ledu ve sklence ginu)

PROSTUDUJTE PRAVIDLA HRY a VEMTE SI TEPLÉ SPODNÍ PRÁDLO!

Základní PRAVIDLA HRY:
* Nepodpálit! (sebe ani okolí)
* Nezmrzačit! (-//-)
* Nikoho neochudit o život!
* Nekouřit NIKDE ve vnitřních prostorách.
* Nerozbít žádnou větší skleněnou plochu kdekoliv v areálu, hlavně ne takovou, která předstírá, že je důležitým izolačním prvkem.
* Netegovat ani jakkoliv jinak nezkrášlovat či zohyzďovat zdivo, které k tomuto účelu není vyhrazeno!
* Nechat žít svobodně a dle původních zvyklostí jakéhokoliv vícenohého, jednonohého i beznohého živočicha, kterýžto se bude v okolí vyskytovat. -  Pro vysvětlenou: Tato doktrína se vztahuje i na dvounohé přítomné.

NYZI
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
BASK --- 20:23:02 9.1.2012
HERAK: neboj Heráku, tebe nikdo nepodezřívá! Dyť všichni vědi, že si v inkriminovanou dobu už dávno nemoh sejít schody...
HERAK --- 11:09:35 6.1.2012
snad si někdo nebude myslet že cizí buben sem prokop já..já ho jen otočil aby se paličkou nekopalo do tý díry ale přísahám že sem to fakt nebyl já..a ztráty a nálezy beru,..měl bych tam mít klíče
BASK --- 12:08:15 5.1.2012
bedna se ztráty a nálezy dorazí zhruba za tejden ke mě, spolu s aparaturou.. je tam spousta hadrů, vokounův bunda, žádný cigára, prachy ani chlast.. pozoruhodný.
Více o silvestru se můžete dočíst v knížkách nakladatelství Třeboule s titulama "Drogy a alkohol jako konzumní zábava", "Společná nezodpovědnost za úklid", "250Kč jako brána Kapitalismu", společenskou hru "Rozbij a schovej", "Hudba jako terapie" a vesele laděné povídky z back-stage "Prokopni cizí buben" a "Mikrofón je nejlepší palička"....
Ale přes všechny drobnější nuance v lidském chování to hodnotim kladně, protože lidi maj vlasy nebo koule.
CHASNIK --- 0:50:52 4.1.2012
LÁRY FÁRY
HERAK --- 15:11:31 3.1.2012
drogy sou kurva ne chasi?já ztratil jen důstojnost a klíče..klíče se našli..
BATA --- 12:39:50 3.1.2012
Nemáte někdo nějaký fotky?
CHASNIK --- 22:37:57 2.1.2012
hehe...me se celej vecer valel bunda v tej spolecej mistnosti a taky se v ni nasel min penez, nez sem mel..nicmene sem to prikladal za vinu drogam. ze by nejaka kurva?
BASTOCH --- 21:49:11 2.1.2012
a jinak to bylo moc pěkné děkuji helče, panu králi a taky všem ostatním za překrásný silvestr .)
BASTOCH --- 21:48:23 2.1.2012
heh.. tak to mě příjde, že jsem tam někde musel taky ztratit hromadu peněz..
tolik kolik jsem utratil by na piva či panáky zabilo snad i dva lidi
TATEREZA --- 20:58:01 2.1.2012
jo a my jsme ztratily tri kila. tak co, nasel je nekdo? haha. no a pak mozna modrou karimatku stocenou nepouzitou. a dale hezkej hranatej pullitr, ale to je asi tak stejne naivni jako ty tri kila, co.
KOVOUN --- 16:50:00 2.1.2012
nasdar ztratil jsem tam černou šusťákovou bundu lakewood.. kdyby něco tak se ozvěte a já se odvděčím
BATA --- 15:43:43 2.1.2012
mame
ASSEMBLER --- 14:53:15 2.1.2012
Prosimvás máte někdo kontakt na toho člověka, co tam měl kajon ? Rád bych si u něj jeden objednal, jestli bude přístupnej ... :)
BASK --- 14:26:27 2.1.2012
JINDRICH --- 14:09:27 31.12.2011
pekny novy rok vinčuju!
MORFE --- 12:50:44 30.12.2011
Hola, nejede někdo zítra (tj. 31.) z Masaryčky v 9:19? Dyštak sraz u pokladen v 9:10?
IMPERRINI --- 19:24:22 29.12.2011
Pojedete někdo zítra tedy v pátek přes den, zhruba po obědě?
IMPERRINI --- 19:21:55 29.12.2011
Pokud si dobře vzpomínám, tak Třebovle oplývá i obchodem s potravinami, je to možné a v případě, že je, bude nějak otevřeno?
BASK --- 13:58:18 29.12.2011
NYZI: Mapa je teda naprosto nejlepší.... !!!!!!!!!