Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


http://www.techno.cz/party/73954/stylove-pestry-vecer-uz-pristi-patek-v-klubu-lucky-lucky/openinfo:3

Přijdte podpořit hudební večírek do Lucky Lucky. Akce se koná za podpory techno.cz a radio1. Djs a live act : Sonority(live), Myclick, Reborn, Sirius

FRIDAY NIGHT - DANCE PARTY NR.4


Datum konání:
02.12.2011 - pátek
Místo konání:
Praha - Lucky Lucky
DJs:
Sonority, Myclick, Sirius + Reborn

Stylově pestrý večer už příští pátek v klubu Lucky Lucky!


V pátek 2. prosince vás společně zveme na akci do klubu Lucky Lucky, který vám nabídne směs míchaných nápojů a qualitní muziku. Posuďte sami...v odkazu.

Nezapomeneme na live act Sonority, který si připraví pestrý live set a dobrou náladu při poslechu muziky. Přivítáme DJe Myclicka a budeme se houpat na vlnách průkopnické house music, až po aktuální sound. Můžete si naladit Radio 1 a tam najdete pořad Fluffy Clouds, který Myclick moderuje.

Tyto průkopníky elektronické muziky doplní DJs Sirius a Reborn. Sirius je hudební těleso, které tvoří hudební produkci a remixy. Například remixy pro Lisu Mitchell a track Neopolitan Dreams. Hrává i DJ sety a do klubu Lucky Lucky to bude drum´n´bass. Reborn je členem mnoha seskupení. Začal u techno mašinek a následně mixoval drumy a bassy. Jeho sety jsou určeny úplně všem posluchačům a každý by si tedy měl příjít na své. V odkazech níže najdete DJ sety nebo vlastní produkci, která také na Friday Night - Dance Party zazní.  Těšíme se na vaši návštěvu!

Sonority

Myclick

Sirius

Reborn


http://www.youtube.com/watch?v=Xx7NPc-UlM4&feature=player_embedded

SIRIUS01
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.