Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

4 uživatelé půjde

hledání


https://www.facebook.com/events/235855626476592/

Pilsen Ragga pořádá našlapanou reggae párty, kde přivítá kompletní projekt SKLIZEŇ 2011 (DR. KARY, MR. COCOMAN, MessenJah, Mr. Roll, Missy M, Suppafly

SKANDALYZE /FR/, FIRESON /KE/
DR. KARY, MR. COCOMAN, MessenJah, Mr. Roll, Missy M, Suppafly, Boldrik, Cocojammin, W23 aka Wilda Panda, Pilsen Ragga

reggae / roots / dancehall a pořádný raggajungle na závěr!!

26.11.2011 - začátek 20:00 - konec k ránu
vstup: předprodej 100,- / na místě 150,-

Je tu další událost z nové série akcí CULTURE SESSION, tentokrát s podtitulem SKLIZEŇ 2011! Je doba sklizně a česká reggae scéna se může těšit na velkolepé oslavy! Na pomalu se rozrůstajícím políčku pražské produkce Coco Jammin vyrašila v poslední době řada nových a chutných výhonků, o které se s vámi podělíme na desce "Sklizeň 2011". V napěchované CD-nůši najdete několik květů a plodů od Dr.Karyho, Cocomana, Mr.Rolla, Messenjaha, Mr.Rickyho, Suppaflye, Saï Saï, Missy M, Caribbean D'Vasta, Mel-C nebo Mad Coffina, vše na instrumentálkách v produkci Coco Jammin.

K příležitosti vydání tohoto CD objíždí artists, kteří se na sklizni podílí několik měst po ČR a jednou z větších zastávek je samozřejmě i Plzeň! Krom výše jmenovaných zpěváků a mcs podpoří akci také dj W23 a v Plzni již známý Selektor Boldrik. Přivezou s sebou nejen spoustu kvalitní hudby, ale také cds, trička a spoustu dalších "Sklizeň produktů" Aby toho nebylo málo, tak jsme pro Vás připravili ještě jednu větší třešničku na dort a tou je francouzský zpěvák Skandalyze, který roztančí Vaše boky díky své show, kterou zajistí svojí jedinečnou message a houpavými riddimy. Party ale nebude zdaleka jen o reggae music. Program totiž zakončí raggajunglem, dnb a raggatekkem dj W23 a Coco Jammin Production! O hladký start akce se postarají djs z Pilsen Ragga Crew.

ZLOUN
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.