Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


DEAD TOWN fest vol. 2 (Suffokate, Blind Witness...

http://bandzone.cz/fan/chancetodanceevents

Pražská zastávka turné "Return to Despair European Tour" kapel Suffokate, Blind Witness a King Conquer, které podpoří 3 neméně zajímavé předkapely.

Čtvrtek 8. prosince 2011 od 18h v klubu Chapeau Rouge (Jakubská 2, Praha 1 - Staré město)

Událost @ Last.fm / Událost @ FB / RockWeb.cz / Festivaly.net / Plakát / Plakát (hi-res)SUFFOKATE (USA) / FB
BLIND WITNESS
(Kanada) / FB
KING CONQUER (USA) / FB / myspace
SMASHED FACE (ČR) / FB
SUFFOCATE WITH YOUR FAME (ČR) / FB
MARINA (ČR) / FB

Předprodej: 300,- (+ poplatky TicketStream) / 350,- (na místě)

K výročí 2 let od založení Chance to Dance Events vypouštíme na svět v pořadí druhý Dead Town Fest. Po úspěšném prvním ročníku, který proběhl v Exitu Chmelnice za účasti War from a Harlots Mouth, Arsonists Get All the Girls, Salt the Wound a A Plea for Purging tu máme pokračování!

Suffokate (Oakland / USA)

Píše se rok 2003 a tři kamarádi (Jared, Tylor, Lars) z Oaklandu, kteří sdílejí nadšení pro deathmetal a hardcore začínají stále stupňovat své ideály o uskupení kapely, která by zavládla rozvíjejícímu se žánru, který se nazývá deathcore. Po mnohých změnách se roku 2004 seskupili téměř do své dokonalé podoby a vydali jedno z nejvíce zásadních alb roku s názvem OAKLAND. Tehdy ještě neznámá kapela sklízí úspěchy, ale je stále nedoceněná. A tihle normální kluci se trochu stáhli mimo dění, leč stále pracovali. Mezitím se vypujčený basák z jejich skoro bratrské kapely All Shall Perish, Bray připojuje jako stálý člen a začíná téměř 4 leté odmlka.
Ricky Hoover se stihne vymalovat jako omalovánky, propíchnout si téměř každou část svého těla a udělat ze sebe skoro sloníka. Lars přestane demolovat svoje bicí a roku 2008 vydávají další tři songy, které předcházeli asi nejvíc známému albu No Mercy, No Forgiveness z roku 2010. A právě až NMNF z nich udělalo hvězdu, která nabírala raketového vzestupu.
Ricky, nejrozporuplnější osoba ohledně svého vzhledu (krásný - nebo ne?) vytáhl na desce takový kanál, že osobně považuji jeho vokál za jeden z nejlepších, který se může slyšet.
A dnes, ani tomu není pár dní, co vydali své další, třetí dlouhohrající album Return to Despair, které nám ukazuje, že SUFFOKATE to s nadvládou myslí opravdu vážně. A my se právě sami můžeme přesvědčit, jestli svůj status jedné z nejlepších a nejvíce zásadních kapel potvrdí i na pražské show.

Blind Witness (
Montreal, Quebec / CAN)

Totální pařměni a ujeťáci z Montrealu, kteří na svém evropském tour chtějí prezentovat, připravované fláky z nové desky, která by měla vyjít někdy začátkem příštího roku.
Tato poměrně neznámá kapela, se nejvíc proslavila coverem na song od BackStreet Boys - BackStreet's Back a rázem začala vlna jménem Blind Witness drtit vše, co se jí postavilo do cesty.
A vše definitivně zničilo vydání desky Nightmare on Providence St, která se u mnohých zapsala jako jedna z nejlepších desek roku.
Ačkoli jsou poprvé v Evropě a jsou nejmladší ze všech kapel, mají za sebou show s takovými legendami jako jsou Despised Icon, Cryptopsy ba i Annihilator. Všechny jejich show jsou neskutečně energické, takže bez obav že by publikum v Chapeau bylo chladné, protože tohle vás totálně dostane.

King Conquer (
Jižní Florida / USA)

Služebně nejstarší kapela, hrající už přes deset let. Kdy bratři Whitedovi, sestavili tohle těžkotonážní těleso, aby poukázali na sílu vyrobenou made in U.S.A. nám pujde rozbourat Chapeau, protože jak už svědčí název jejich posledního počinu America’s Most Haunted. Je na co se těšit.

——————————————————————————————-

Celou show otevřou publiku již dobře známí
Smashed Face spolu s nadějnými Marina a Suffocate with Your Fame, které také jistě netřeba představovat jelikož jde o jedny z nejlepších kapel v oboru z Českomoravských luhů a hájů.

Přibližný časový harmonogram / schedule:

18:00-18:30 Suffocate with Your Fame
18:40-19:20 Marina
19:30-20:10 Smashed Face
20:40-21:20 King Conquer
21:40-22:20 Blind Witness
22:30-23:30 Suffokate

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POZOR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vstup 300 Kč + poplatky (předprodej Ticketstream)

A nebo v klubu Chapeau Rouge za 300 kč bez poplatků.

NA MÍSTĚ BUDE VSTUPNÉ 350,- !!!

OMEZENÁ KAPACITA 200 LIDÍ !!!


Událost @ Last.fm / Událost @ FB / RockWeb.cz / Festivaly.net / Plakát / Plakát (hi-res)

PELICULIAR
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.