Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

8 uživatelů půjde

hledání


Ke konci listopadu Petrius odlítá na necelé dva měsíce do Austrálie za poznáváním trochu jiné země, kultury, mentality, klimatu a hlavně anglického ja

Přátelé! mnozí z vás už to nějakou dobu vědí, někteří možná ne. Ke konci listopadu odlítám na necelé dva měsíce do Austrálie za poznáváním trochu jiné země, kultury, mentality, klimatu a hlavně anglického jazyka.
Mnoho z vás vyžaduje rozlučku a já vás stejně nestihnu oběhat individuálně, takže rozlučka bude.

Dvě věci: termín jsem vybíral s ohledem na svůj čas a akce, které tak nějak probíhají během prodlouženého víkendu. Místo s ohledem na svojí peněženku a žaludek. Je mi jasné, že kdekdo bude mít výhrady, ale nemám v plánu a ani není v mých silách zavděčit se všem. Tak!

Šiřte dál mezi lidi, o kterých si myslíte, že by měli o události vědět. O víkendu se mrknu kolik nás bude a udělám rezervaci. V rámci toho se může stát, že místo ani čas nemusí být 100% definitivní...

ehm... Ještě dvě věci:
Událost je veřejná a hosty jsem zaklikával dosti náhodně. Přijít může kdokoliv. Kdo se v seznamu nenajde, neznamená to, že není zván.
Za druhé pokud se k rozlučkám váže nějaký zvyk, nevím o něm protože jsem sociální negramot. V zásadě jde jen o další párty, která má navíc nějakou solidní záminku... Nevymýšlejte píčoviny a nebojte se přijít :-)

Místo konání:
Moravská 40, 120 00 Praha

PETRIUS
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
LADYSERENDIPITY --- 14:08:03 21.11.2011
Kdybychom se už před odletem neviděli, tak ode mě veliké GOOD LUCK :-)!
MICHAEL --- 9:26:58 21.11.2011
Když mi to jen trochu vyjde, rád dorazím.
Akorát se zas nesmím opít pivem, ten pohled na váhu už začíná být děsivý...
TOMASZ --- 12:38:01 16.11.2011
Austrálie... hmm... Cos proved? ;)