Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


http://www.prima-love.cz/novinky/clothes-swapping-s-prima-love

Zbavte se nepotřebného, ale stále funkčního a pěkného oblečení a získejte "nové" kousky. Akreditace na love@iprima.cz

Důležitá informace pro milovnice módy! Prima LOVE pořádá dívčí výměnu oblečení (Clothes Swapping), kterou vás provede herečka Petra Horváthová alias Vendy z Cest domů. Chcete občerstvit svůj šatník, ale nemáte zrovna peníze?

Máte ve skříni několik pěkných věcí, které vás ale omrzely nebo už vám jsou velké či malé? Přijďte v sobotu 26. listopadu od 13.00 hod. do galerie Art Factory v Praze na Václavském náměstí 15, přineste nejméně tři kusy oblečení a odneste si nové.


Můžete přinést mezi 3 a 15 kusy oblečení, doplňků nebo i bot. Dbejte na to, aby věci byly čisté a nepoškozené – takové, jaké byste rády dostaly i vy. Přivítáme vás hřejivým welcome drinkem, v průběhu odpoledne vás pozveme na kávu a příjemnou atmosféru zařídí DJka. Pro potvrzení účasti prosím zašlete do 15. 11. e-mail na love@iprima.cz. Kapacita je omezená, s akreditací proto neváhejte. A co se stane s oblečením, které nikomu nebude a které si mezi sebou nevyměníte? Oblečení předáme do azylového domu, který vybereme spolu s Petrou Horváthovou.

event_attached_file

MAKATASU
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.