Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


KOKOZA kolauduje prostory na Kolbence...

Milí přátelé,

KOKOZA se zabydlela v Pragovce a chce vás pozvat na neformální kolaudaci, přátelské setkání. Na místě bude víno a drobné pohoštění, ale vůbec se neurazíme, když s sebou donesete to, co máte rádi a to v jakémkoli skupenství. a množství. Můžete se trousit od již od 11:11, kdy budou probíhat různé úpravy prostor (vrtání atd.), do kterých vás rády zapojíme, případně budeme odpovídat na vaše všetečné dotazy nebo si budete moci vyrobit zajímavé věci z netradičních recyklovaných materiálů, případně prostě jenom tak přijít a být. Hudební vložka přijde na řadu kolem 19:00, k tanci a poslechu zahraje DJ Matoa a chystáme i malé hudbení překvapení. Upozornění pro kočkomily, na místě bude i čerstvá tráva pro kočky! Možná přijde i kompost:).

Budeme rády, dáte-li nám vědět, zda se za námi chystáte, ale nebudeme se zlobit, když nakonec dorazíte i bez ohlášení. Chcete-li se jakkoli aktivně zapojit (přinést letáky svého projektu, zahrát, připravit vlastní miniworkshop na téma odpad apod.), uvítáme to!

Vaše KOKOZA
Kristina a Lucie


Jak se k nám dostanete:

Metrem B do stanice Kolbenova, případně tramvají č.19 do zastávky Kolbenova nabo Poštovská. KOKOZA sídlí v jedné z budov bývalé Pragovky, ke které se dostanete z hlavní ulice Kolbenova 923/34a. Od vrátnice vás navedou cedulky!
Help line pro zabloudivší: 736 438 581

MAWOO
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
V3S --- 17:33:29 9.11.2011
bohuzel nebudu v praze, ale drzim palce, at se to povede :)
KETHAMINA --- 12:38:46 8.11.2011
já myslím propagaci webu - ne kolaudace :)
MAWOO --- 11:53:30 8.11.2011
Markét, jsi hodná, ale tohle je spíš akce pro známé blízké i vzdálené - máme k dispozici omezené metry čtvereční a litry vína:)
KETHAMINA --- 10:17:47 8.11.2011
máte nějaký baner - s odkazem na web? Klidně ho vyvěsím na web.
MAWOO --- 9:44:54 8.11.2011
Pro ty, kteří nás neznají:
Základní informace o KOKOZE: www.kokoza.cz

A jinak:
Sociální podnik Komunitní kompost a zahrada (KOKOZA) chce zajistit pravidelný sběr a zpracování bioodpadu z pražských domácností, zaměstnat lidi se znevýhodněním, pracovat s místní komunitou a na český trh dodávat nové a užitečné produkty a služby, jejichž prodej jej učiní ekonomicky udržitelným.