Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

11 uživatelů půjde

hledání


http://www.yesclub.cz

Po delší době tu máme opět pokračování tradiční akce POWER STATION pod taktovkou Substance-D projektu, tentokráte se zajímavými hosty z českých luhů a


Hiffi & MC Jacob (Skyline)
Substance-D project (Dave, Duff, Tamagotchi)
Dj Sarco=M=

ELECTRO - FIDGET - DUBSTEP - BREAKS - BASSLINE

POZOR, DRUHÝ DEN 17.11 JE VOLNO, TAKŽE KALBA AŽ DO RÁNA! :)

17.11 ARE HOLIDAYS, SO PARTY WILL CONTINUE TILL THE MORNING HOURS! : )

VSTUP ZDARMA/ FREE ACCESS!

Ve středu 16.listopadu se do nedávno otevřeného pražského klubu YES! vrací pravidelná party POWER STATION pod taktovkou Substance-D projektu, který si vždy pozve nějakého toho zajímavého hosta. Ani tentokrát tomu nebude jinak, pozvání přijali HIFFI & MC JACOB, kteří rozhodně nejsou na taneční scéně žádnými nováčky.
 
Jako členové SKYLINE, přední české elektronické kapely, absolvovali za dlouhé roky stovky živých vystoupení na prakticky všech významných místech a festivalech v Česku, a spolupracovali s řadou renomovaných producentů a umělců s Čech i ze zahraničí – MC Jacoba lze zaslouženě nazvat ostříleným party veteránem, pravidelně doprovázejícího především drum'n'bassové DJs na české scéně (Suki, Katcha, Bassbeast crew), spolupracoval ovšem i s některými respektovanými zahraničními jmény (Roni Size, DJ Muffler, MC Det, Dynamite, pokud jmenujeme alespoň pár z nich), zatímco Hiffiho producentské kvality ho dovedly do různých oblastí – počínaje produkcí alb (nejen Skyline), a konče výrobou znělek pro známou českou televizní stanici.
Sdílejíc stejnou vášeň pro elektronickou hudbu, HIFFI & MC JACOB, jsou tady, aby vám ukázali pořádný electro a dubstep odvaz!
 
Doplní je rezidentní trojice Yes Clubu Substance-D (Dave, Duff a Tamagotchi), která má za sebou nespočet energií napumpovaných mejdanů a v neposlední řadě také DJ Sarcom, často hrávající právě s dvojicí HIFFI & JACOB.
 
To vše si můžete vychutnat na nejkvalitnějším zvuku od Funktion One, ulítnout si na 3D projekci a nechat si namíchat jeden ze skvělých koktejlů od barmanských mistrů Yes Clubu.
 
A jak již datum napovídá, druhý den je státní svátek, takže pařba se protáhne až do pozdních ranních hodin..a ješte k všemu je vstup zdarma..takže..nad čím ještě přemýšlíte? Uvidíme se tam!


YESCLUB
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
YESCLUB --- 10:06:24 16.11.2011
LINE UP:
21:00 - 22:00 - Warm Up
22:00 - 23:30 - Sarco=M=
23:30 - 01:00 - Hiffi & MC Jacob
01:00 - 02:30 - Dave
02:30 - 04:00 - Duff
04:00 - 06:00 - Tamagotch