Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


www.converty.cz

Dj:LaDiDa,Andreas Frame,MD Phono,Piri.....Přátelé, klubeři..

..a všichni, kdo sledujete ostravskou klubovou scénu KL!Du - vězte, že letošní podzim/zima probíhá ve znamení kvalitních akciček. Nějaké už jsme absolvovali, ale to nejlepší stále zůstává před námi. Jedna z nich je právě premiéra listopadového technovečírku Step 2 Sound!

Future DJs se jak jistě víte specializují na moderní odnože rovné elektronické hudby minimal-housem počínaje, až po techno všech forem.. Náš večer by měl být hudební přehlídkou zmíněných směrů a připomenutí, že i přes všechnu komerci a úpadek kolem máme stále své interprety i fanoušky :)
Kdo jiný by mohl k naší technoscéně více říct i zahrát než DJane, která se již víc než patnáct let podílí na šíření kvalitní hudby v českých klubech a reprezentuje nás neméně úspěšně po celém světě!?
Odpověď je jednoduchá, Linda Šěpničková alias LaDiDa. Rozepisovat její úspěchy, výčet djs a jmen, po jejichž boku hrála by bylo již nesčetným opakováním.. Odkaz na její krátké bio najdete na úvodní stránce pod tímto článkem.

Protože máme štěstí a našli jsme v jejím nabitém kalendáři místo, přivítáme tuto legendu v našem klubíku ve středu 16.11. den před státním svátkem. Těšíme se na její set a lahůdky, které připravuje speciálně pro náš undergroundový večer. Aby toho nebylo málo, akci podpoří svou účastí zkušený umělec mixu Andreas Frame aka N-Dru a Piri, kterého taky není třeba připomínat - stovky českých vystoupení a akcí, desetiletí djingu a progresivní elektroniky.

Future.DJs v podání D.Brothera a Testera kvalitně naladí sound systém pro zmíněné hosty a také zahustí a uzavře večer pod taktovkou nekompromisního mnml techna MD_Phona a DarkXe!
Naše crew disponuje velmi kvalitním audio&dj vybavením, který jen tak někde neuslyšíte. Dekorovaná stage bude opět umístěna v zadní taneční části klubu a sound posílen. Grafika a stylizovaná visuální show z dílny VJ dipa rozhodně nezůstane pozadu za zvukem. 3D mapping přes celou stěnu, klipy a příběhy na míru hudbě nabízí pocitům daleko více, než chaoticky blikající světelné automaty, nemyslíte!? :)

Je zřejmé, že v Moravském regionu vzniká něco, přesahující standard české taneční scény a co můžeme bez ostychu nazvat uměním. Vše souvisí se vším - underground-free art prostředí Ostravského klubu KL!D je nezaměnitelné a naprosto dokonale rezonuje s odhodláním a nadšením Future.DJs a těch, kteří nehledají lacinou komerční zábavu nalíváren a diskobarů Stodolní ulice, ale náladu jedinečného klubu s pohodovými lidmi a nezaměnitelným zvukem.

Vstup je samozřejmě zdarma, ceny na baru jsou víc než příjemné, navíc akce Morgan 2+1! Pro nováčky lze snad jen shrnout do jediné věty: Tuto akci nelze "přeslechnout"! :)

Váš team converty.cz & future.DJs

LOKATOR
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.