Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

8 uživatelů půjde

hledání


http://pastebin.com/CkSDFd7N

Offline akce skupiny Anonymous. Cílem je ukázat znepokojení občanů nad fungováním našich hlavních mainstreamových medii.

Zdravíme.
 
Dne 5.11.2011 bude podniknut pochod ke třem velkým českým televizím (Česká televize, televize Nova a televize Prima). Pochod bude zakončen předáním dvou digitálních kopií připraveného projevu Anonymous, který bude oslovovat média kvůli jejich zmanipulovanému a manipulujícímu podávání informací. K tomuto proslovu bude připojen i dokument, jehož obsah z pochopitelných důvodů nezveřejníme předem. Samotný proslov bude zveřejněn na Internetu pár dní před operací.

Cílem operace Vzkaz je donutit média odvysílat kritiku vlastního vysílání a tím připomenout lidem, že v názoru, že tento systém už napáchal dost škod, nejsou sami. Operace Vzkaz má vyburcovat obyvatele k zájmu o situaci v České republice a pobídnout je ke sledování skutečných událostí, které se ve světě odehrávají.

Operace Vzkaz má ukázat, že spolupráce mezi opozicí politickou, opozicí občanskou a rezistancí je možná a že může zakývat s opěrnými pilířy současného režimu.

Je pravděpodobné, že ani tento podnět nebude pro televize dostatečný, to nás ale nemusí trápit. Informace o operaci budou na Internetu přístupné komukoliv, kdo o ně projeví zájem. I kdyby televize nastokrát nechtěly, časem operaci Vzkaz budou muset zmínit.

Vzkaz není jen přímý vůči médiím této země. Nepřímo se jedná i o vzkaz pro každého člověka:
MŮŽEME SE JIM POSTAVIT.

Náplň operace spočívá pouze v gestu předání projevu a následném šíření informace o předání a o obsahu.

Sraz je v 18:00, začátek akce v 18:20. Ke každé zmíněné televizi vyrazí jedna skupinka z konkrétního kontaktního místa. Celá akce nebude trvat déle než hodinu.

Česká televize
Kontaktní místo: poblíž autobusové zastávky Kavčí hory (linky 148, 188)

Televize Nova
Kontaktní místo: poblíž autobusové zastávky Filmové ateliéry (linky 192, 246, 248)

Televize Prima
Kontaktní místo: poblíž tramvajové zastávky Palmovka (linky 3, 8, 15, 19, 24, 25 nebo také metro B, ale sraz je nahoře)

Jsme Anonymous. Nezapomínáme. Neodpouštíme.

KEDRIGERN
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
GEN_IO --- 8:12:24 31.10.2011
Gut! :)
KEDRIGERN --- 2:28:31 28.10.2011
ZIDANE: Prima je daleko. Všechny tři v jednom pochodu by nešly dát (res. zůstala by malá skupinka). Chápu to jako symbol. Všichni dostanou možnost informovat - nikdo dřív ani později.
ZIDANE --- 1:05:00 28.10.2011
Dvě kopie a jde se ke třem televizím...tady mi něco nevychází. Plus škoda, že jdou tři skupinky každá zvlášť, čekal jsem to jako pochod ke všem třem TV postupně, aby se z toho takhle nestaly "pochody", jejichž účastníci by se vešli do telefonní budky. Ale pokusím se dorazit.