Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


http://www.myspace.com/hluchpyco

Váša zve !

Ahoj

Naše oblíbená kapela je zase zpátky. La Casa Fantom za poslední roky už podle mě nešlo nezaregistrovat, v Čechách odehráli řádku koncertů. A teď tu jsou zase.

Moje současný dva domovy mi umožnily vidět koncert týhle kapely ve Vegalité, a ačkoli jsem Larse a Barda viděl dostkrát, brněnskej koncert považuju za zatím nejmocnější. V úterý 18.10. jsem v 8 hodin sešel po schodech dolů, Pavel vykulený oči, že nechápe, jakto že dorazilo tolik lidí (ale konečně návštěva, kterou si LCF zasloužej), za rohem už seděj kluci z norskýho lesa, trocha povíání o turné v Bělorusku a Rusku, jdu na bar pro pivo a koncert začíná. Intro z Fredlos, pak už mam jen tmu a víc než zrak si pamatuju pocit. Energii, která mi projíždí pod kůží. Tohle zažívám málokdy, La Casa Fantom to dokážou vždycky. Budu se opakovat - strhující, mocný, koncentrovaný, špinavý, animální, fenomenální. La Casa Fantom v současný formě zkrátka stojej za to. Pokud pochybujete, podívejte se třeba sem, na ohlasy z brněnskýho koncertu - http://baskytara.com/forum/viewtopic.php?pid=262112#p262112
Na turné jsou La Casa s novou deskou Selection by Elimination, vyšla opět na Iskrem, opět nahráno ve studiu uprostřed lesů. Jde to cítit. Ten chlad.

Jako support zahrajou DNO z Polska a norská písničkářka Koyote. Tentokrát jsme sami zvědavý, co z toho bude, o polácích ani Koyote toho moc nevíme, jediným kritériem, proč jsme kejvli na to, aby zahráli bylo, že jsou to dobrý kamarádi La Casa Fantom. To nám stačilo. Ale podle Larse jsou super. DNO jeli s Fantom malý turné v Polsku, a hudbně od nich nejsou daleko. Alespoň co se týče špíny. Downtempo, sludge, doom, drone a tak dále. Koyote nahrával Lars desku, je to holka z Osla a prej se nám bude líbit. Jejich cesty se teď protonou v Praze, a podle mě to bude zatraceně dobrej večer. Ačkoli to všechno asi zní jako další blbej podbízivej pokus, jak vás na koncert nalákat, tentokrát mám za to, že tohle by se propásnout nemělo.

Takže pokud se vám nebude chtít na PJ Harvey za dvanáct set, běžte se mrknout na Půlku za, jako vždy, dobrovolnej příspěvek. Opět ale prosím nezapomínejte, že spojujeme dvě separátní turné. Díky a těšim se
Váša

VLASTA78
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.