Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


http://www.takinoff.cz

koncert | křest desky | DJ afterparty

Pražská funková formace Takin’Off pokřtí 11.11.2011 v klubu Malostranská Beseda své první plnohodnotné album. Na koncertě vystoupí řada hostů, jedním z nich bude pravděpodobně i americká zpěvačka Nicol J. McCloud. V roli kmotra se koncertu zúčastní i producent desky StephunkT z londýnského Haeckney Wick Loft studia, který se posléze postará o DJ afterparty.

Jedenáct nezávislých muzikantů k výročí jedenácti let společného koncertování natočilo jedenáct pro kapelu zásadních skladeb. Snahou bylo zachytit „ducha Takin’Off“ a záznam obohatit o možnosti studiové produkce.

Průřezové album pražské skupiny Takin‘Off není nostalgicky uhlazené a jeho vznik probíhal stejně nenuceným způsobem, jako probíhají všechny ostatní záležitosti s kapelou spojené.

Dlouho očekávané CD se slušnou řádkou hostů vyjde 11.11. 2011 v omezeném nákladu a v limitované edici pro skalní fanoušky bude opatřeno speciálním obalem. S jeho prodejem se nepočítá v distribuční síti. CD bude možno zakoupit v den výročního koncertu 11.11.2011 , který v Malostranské Besedě začne od 21:00.

Další informace nejen o křtu naleznete na stránkách:

http://www.takinoff.cz
http://stephunkt.com
http://www.nicolejmccloud.com

Předprodej lístků zde:
http://www.ticketstream.cz/pls/czech/dls.dls_by_session_tr?session_id=251057&code=CZECHBLUES&language=2

BICA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.