Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


http://bandzone.cz/bbyb

Rok s rokem zas pošel a my tu máme další z neurvalých výkřiků ostravského extrémního lysohlávkového podhoubí. BABAYABÁL - provařený nekultovní festiva

WWW (Praha) - Legendární abstraktní hiphop industrial, obtěžkán neuchopitelnými metaforickými texty, nad kterými si nemálo posluchačů za těch bezmála 20 let polámalo hlavy cimprcampr na padrť.
http://bandzone.cz/wwwneur​obeat

CHRYSALIDE (FR) - Ty vole.. nabušený mix industrialu, punku a digital hardcore ve stylu ATR, NIN nebo Ministry, českým fans dozajista velmi povědomý, stačí si jen si vzpomenout odkuď.
http://www.myspace.com/chr​ysalideaudiotrauma

RABID DOGS (IT) - Vymazlená kombinace grind punk powerviolence ze slunného spaghettilandu, oddávající se pódiovým orgiím ve stylu italských thrillerů 70. let.
http://www.myspace.com/rab​iddogsgrind

SPASM (Přerov) - Stále víc a víc populární drum'n'bass goregrind představí svým bez podprsenek poskakujícím ostravským groupies novou desku "Taboo Tales", takže pornopogo jak cip neasi !
http://bandzone.cz/spasm

JEŽÍŠ TÁHNE NA BERLÍN (Praha) - Skvělý breakcore ambientní maras, kterému není nic svaté, se do Ovy navrátí po dlouhých 5 letech od prvního Yabálu. Pozor! Epileptický záchvat opět možný.
http://www.myspace.com/jtn​b

M.A.C. OF MAD (Praha) - Maximální možná koncentrace násilí opět pohltí konzumenty barbiturátů a tanečního cybergrindflooru v té nejryzejší možné formě i s navrativším MC Kazetorem, tentokrát ovšem pro změnu za škopkama.
http://bandzone.cz/macofma​d

EPICARDIECTOMY (Praha) - Nejpomalejší, nejmurmurovatější a nejkulaťoulinkatější aneb guttural slamming brutal death metal v "rapovém hávu" a to doslova.
http://bandzone.cz/epicard​iectomy

BBYB (Ostrava) - Teknocore latexoví panáci a budižkničemní hashashírové předvedou opět své elektronické martýrium na pokraji všech sil, jako obvykle. JO...a slaví těch10 LET jen tak mimochodem.....Takže se ještě uvidí, co se bude dít. :)
http://bandzone.cz/bbyb

..........................​..........................​........

DJS:

KAZETOR aka PETE ON SPEED (AHUMADO GRANUJO)
NARCOPOLO (M.A.C. OF MAD)
REDIVIDER (1.5 V)
KACID (BBYB)
FACEBOOK: BABAYABÁL 5 
LAST FM : http://www.last.fm/event/1​972418+BABAYABÁL+5

PS:
!!! MASKY JAKOVŽDY S SEBOU !!! NEJLEPŠÍ VYHRÁVÁ NĚCO DOBRÉHO - můžete tipovat co... !!! :)

Akce se koná ve čtvrtek, páč v pátek je státní svátek a volno !

KINO66Y6
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.