Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


http://bandzone.cz/fan/nightmareonfugnerstreet

Zastávka evropského turné kapel SARAH WHERE IS MY TEA a NOOSTRAK.

Středa 2. listopadu 2011 od 19:30 v klubu Boss Bar (Fügnerova 253, 290 01  Poděbrady)

Profil @ BZ / Událost @ FB / RockWeb.cz / Festivaly.net / Last.fm / Promo / Plakát tour / Plakát"SICK AS FUCK EU TOUR" moderních hardcore-metalových kapel ...

SARAH WHERE IS MY TEA (metalcore, hardcore / Rusko) / FB
NOOSTRAK (progressive death / Havlíčkův Brod) / FB
MOMMA KNOWS BEST (alternative HC metal / Praha) / FB

Již zanedlouho nás čeká zastávka dvou mladých nadějných kapel! EMOTIVE talent booking pozvali do střední evropy ruskou naději SARAH WHERE IS MY TEA. Ať už tomu budou lidé říkat metalcore, emocore nebo hardcore, hudba kapely není o škatulkách, ale o pocitech. Emocionální texty a pódiová show, která jde ruku v ruce s fůzí různých "core" stylů dává vzniknout něčemu, co vás prostě odstřelí!
Není pochyb, že pětice z Bryansku (asi se ptáte: "Kde to sakra je?") podstatně zviditelňuje své rodné město. V Rusku už Sarah Where Is My Tea nejsou neznámým pojmem - jejich letošní dlouhohrající album Desolate je touto dobou téměř v každém mp3 přehrávači v zemi a kapela koncertuje jako šílená. Nyní přišel čas pro tažení na Evropu...
Po opadnutí rakušanů CORPSE FOR BREAKFEST byli za předkapelu vybráni domácí prog deathcoroví NOOSTRAK z Havlíčkova Brodu, o jejichž zviditelnění se v poslední době postaral vokalista Fred, který je znám ze spřízěných SMASHED FACE. Věkovým průměrem velmi mladá smečka však není mladá personálně, kluci spolu hrají od devíti (!!!) let, což je na jejich instrumentálním projevu značně patrné. V současné době se v Anglii pracuje na postprodukci jejich debutního CD. O této kapele ještě uslyšíme!
Speciálními hosty Poděbradské zastávky turné jsou vycházející hvězdy československého moderního HC, pražští Momma Knows Best. Nenechte si ujít tento jedinečný vzorek současné hardcore-metalové alternativy!

Vstup: 70,-

Profil @ BZ / Událost @ FB / RockWeb.cz / Festivaly.net / Last.fm / Promo / Plakát tour / Plakát

PELICULIAR
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.