Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

6 uživatelů půjde

hledání


http://www.obscure.cz/cs/akce/

Pražská zastávka evropského turné "The Decimation of Europe Tour" Decapitated a Aborted v doprovodu 3 neméně zajímavých předkapel.

Neděle 27. listopadu 2011 od 19h v klubu Black Pes (Staroklánovická 204, Praha - Klánovice)

Událost @ Last.fm / Událost @ FB / RockWeb.cz / Festivaly.net / Plakát / Promo / Plakát (hi-res / Nuclear Blast)The Decimation of Europe Tour:

Decapitated (Polsko) / FB / soundcloud
Aborted (Belgie) / FB / Web / soundcloud / myspace
FleshGod Apocalypse (Itálie) / FB / bandcamp / myspace
Cyanide Serenity (UK) / FB
ArchSpire (Kanada) / FB

Poslední death metalové turné tohoto roku, v čele s polskými DECAPITATED, se 27. listopadu zastaví v Praze v klánovickém Black Psu. Dále představí ABORTED, FLESHGOD APOCALYPSE, CYANIDE SERENITY a ARCHSPIRE. Vstupenky na tento koncert jsou k dostání ve všech běžných předprodejních sítích. Více informací o koncertu poskytne webová stránka Obscure Promotion.

Decapitated vedení kytaristou Voggem jsou na scéně už patnáct let. V začátcích se ještě velmi mladí Poláci pustili do rohatého death metalu, který se jim podařilo velmi slušně prodat, dostali se k větší firmě a vybudovali si dobrou pozici. S postupem času se z jejich muziky "peklo" úplně vytratilo a stal se z ní poctivý technický death metal. Momentálně jsou Decapitated ve stavu, kdy žánr death metal z jejich tvorby pomalu mizí a nahrazuje jej moderní rytmický groovy metalcore s prvky djentu s výborným rakouským sypačem v zádech. Album Carnival Is Forever je toho důkazem. Jejich koncerty mají vysoký standart takže se můžete se těšit na poctivě zahranou show s výborným zvukem.

Společnost na evropském turné jim budou dělat belgičtí Aborted. U nás velmi známá kapela, která se po svém relativně úspěšném brutal death grindovém období pustila směrem k modernějšímu deathcore. Po desce Strychnine.213 se v Aborted vyměnila celá sestava muzikantů a zůstal jen zakládající člen - frontman kapely Sven. V nové sestavě přijedou podpořit poslední vydané EP Coronary Reconstruction a také připravované nové album s názvem Global FlatLine, které by mělo vyjít začátkem roku 2012. Zároveň je to již deset let, kdy byl vydán (dnes už se dá říct) legendární album Engineering the Dead, a tak by měly zaznít i staré známé šlágry, které kapela už dlouho nehrala.

Další kapelou v tomto balíčku jsou italští FleshGod Apocalypse Francesca Paoliho, původního člena Hour of Penance. Deathmetalový projekt FleshGod Apokalypse staví na základech klasické hudby a jakožto jedna z nejoriginálnějších deathmetalových formací současnosti se dostali až do stáje Nuclear Blast. Poslední deska, kterou se Vám chystají představit, nese název Agony.

Tuto trojici ještě doplní Cyanide Serenity z Velké Británie hrající moderní metalcore s různými experimentálními výlety a kanadští tech-deathstři ArchSpire pohybující se ve stylu Spawn of Possession či The Faceless. Jedná se o velmi nadějné kapely o kterých ještě určitě uslyšíme!

Obscure předprodej: 350,- / 390,- (na místě)

Událost @ Last.fm / Událost @ FB / RockWeb.cz / Festivaly.net / Plakát / Promo / Plakát (hi-res / Nuclear Blast)

PELICULIAR
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
HAWLIS --- 16:12:34 1.12.2011
aborted sem videl jen prvni trek a supal jsem na vlak, ale fleshgod NEJLEPSI .)
HALELUJA --- 16:40:17 30.11.2011
Aborted nejlepší!!
HALELUJA --- 15:33:59 24.11.2011
taky mě to láká :) a není to ani za moc.. přesto kdyby měl někdo levnější lístek tak sem s nim vzal bych i mladou :D
HAWLIS --- 14:10:46 21.10.2011
neskutečná sestava.... musim jit .)