Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

6 uživatelů půjde

hledání


http://sanctuary.cz

Filmová edice Freezeru vás nemilosrdně zamrazí a naporcuje.

Voyerské pronásledování, řvoucí motocykly, kožení gangsteři, znovu použitý záběr se řvoucími motocykly, napětí, nahota, erotika, řezy skalpelem, kyselinová lázeň, naklepávané nahotinky, flákoty lidského masa a to nejlepší na závěr – jehněčí specialita z kuchyně majitele pohřebního ústavu a jeho vraždících maniaků.

Popcornový škvár ze současnosti? Nikoliv! Hluboký návrat do roku 1966, času nekonečného léta, všeobjímající lásky a světem znějícího zpěvu hippies, který může narušit jediné – motorkářský gang mordující nevinné krasavice, které se (nic netušíc) oddávají po nocích korespondenci v krajkovaných kalhotkách. Raději se pořádně usaďte. Tihle hoši vás donutí křičet i několik minut poté, co vás napíchnou na plot a jako stopu za sebou nechávají hrůzyplně infantilní nášivku se žlutavou lebkou a zkříženými hnáty.

Film „The Undertaker and His Pals“ (volně přeloženo jako „Funebrák a jeho druzi“) je dnes považován za jeden ze zásadních kořenů pro vznik hororových subžánrů jako je slasher, splatter, gore i torture porn. Jeho černohumoreskní muzikálové popěvky zároveň můžeme chápat jako jedno z prvních skloubení hororové brutality a rock´n´rollové bujarosti, které později dalo vzniknout horrorpunkovému hnutí. To potvrzuje i legenda žánru, američtí Misfits, kteří se na jednom ze svých plakátů nechali zvěčnit s odkazem na tento kultovní snímek.

Téměř nedostupné a u nás nikdy nepromítané funebrákovo běsnění a kuchyňská jatka si budete moci vychutnat i s připravovanými titulky v naprosto unikátní projekci v rámci tradiční sobotní party Saturday Night Freezer. 22. října ve stylově vyzdobeném klubu Nekropolis (Vinohradská 63) oslavíme blížící se svátky mrtvých a roztočíme nasekané končetiny za zvuku několika Djských setů plných pikantních hororových kytar i nekompromisně chladné elektroniky lovené z lidských mrazáků. To nejpodstatnější na závěr – vstup na party je ZCELA ZDARMA! Nepropité peníze budete moci jako vždy vhodit do naší charitativní schránky pomáhající netopýřímu útulku Nyctalus (www.nyctalus.cz).

Saturday Night Freezer – Halloween Warm-Up Edition
22.10.2011, klub Nekropolis, Vinohradská 63, Praha
Start projekce: 19.00
Start party: 20.30
Vstup zdarma

https://www.facebook.com/event.php?eid=175178415897888

SAMGARR
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.