Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


www.dnbradio.cz

V průběhu následujícího měsíce pro vás připravujeme v rámci našeho pravidelnýho pořadu DRUMSTEP ON AIR na vlnách DNBRADIO.CZ zajimavé povídání a hraní s hosty djs, kteří budou 19. listopadu vystupovat na Dubstep Stage:

17 / 10 - host večera - KAN-JACCA /BasSistaz/

31 / 10 - host večera - MATOA /Case Records/

14 / 11 - host večera - MERAK /ioLab.cz, radio23.cz/

Začátek pořadů je ve 20 hodin!

Na spojení v éteru se na vás těší moderující bros. DJ Medik a DJ Frock.Zatěžkávací zkouška techniky v našem zbrusu novém studiu proběhla bez výraznějších problémů a my vás tak v poklidu zveme na naší další session, kterou si budete moc na vlnách internetového radia www.dnbradio.cz naladit v pondělí 17/10 od 20 hodin.

Provedeme vás dalšími třemi hodinami plných dubstepu a drumandbassu, přičemž tentokrát už vás neochudíme o zajímavého hosta. Do studia totiž dorazí členka pure female crew BasSistaz, skvělá djka a pohodářka, KAN-JACCA. Tu podrobíme samozřejmě důkladnému rozboru u mikrofonu a na závěr pořadu nám zahraje nějaký ten její brejbítek.

Pondělí session bude prvním virtuální warm upem na listopadové vydání party N:XTRA, na kterém Kan-jacca bude vystupovat po boku početné enklávy českých DJs a především speciálního zahraničního hosta, kterým bude skvělý britský dj a producent PROLIX /UK/. Více info o tomto mejdanu najdete na stránkách www.nwp.cz

Těšíme se na vás!
Drum & Step

pro FBčkaře - KLIK

GENERIXX
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
NICK_SLAUGHTER --- 23:28:34 17.10.2011
mmno dost dobry:)