Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


http://converty.cz/

 

Za5min12 - MNML Autumn Game - K.Sandra

Přátelé!
Ti z vás, kdo se zůčastnili předchozích akcí již ví, že lepší zvuk, náladu a prezentaci novodobých stylů techna a minimalu bychom jinde na Ostravsku jen těžko hledali. Na tento podzimní díl přijala pozvání techno DJane mladé generace - K.Sandra. Není tajemstvím, že s touto nadanou slečnou spolupracujeme léta a vážíme si jejího neotřelého přístupu k taneční hudbě a především lásku k nekomerčnímu soundu a minimal-techno undergroundu.

Postupně se od 19.hodiny vystřídají za gramofony, cédéčky a kontrolery djs Dixxon, Mixyn, Test-R aka 69, K.Sandra, MD_Phono, Dark X a No-On.. Vývoj tohoto večere bude dle lineupu zřejmý - od pohodového a inteligentního minimal soundu až po rychlé taneční techno beaty..
Future.DJs crew disponuje velmi kvalitním audio&dj vybavením, který jen tak někde neuslyšíte. Stage bude opět umístěna v zadní taneční části klubu a sound posílen. Grafika a stylizovaná visuální show z dílny VJ dipa rozhodně nezůstane pozadu za zvukem!

Je zřejmé, že v Moravském regionu vzniká něco, přesahující standard české taneční scény a co můžeme bez ostychu nazvat uměním. Vše souvisí se vším - underground-free art prostředí Ostravského klubu KL!D je nezaměnitelné a naprosto dokonale rezonuje s odhodláním a nadšením Future.DJs a těch, kteří nehledají lacinou komerční zábavu nalíváren a diskobarů Stodolní ulice, ale náladu jedinečného klubu s pohodovými lidmi a nezaměnitelným zvukem.
Vstup je samozřejmě zdarma, ceny na baru jsou víc než příjemné. Pro nováčky lze snad jen shrnout do jediné věty: Tuto akci nelze "přeslechnout"! :)

Váš team converty.cz & future.DJs     

 

 

TESTER69
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.