Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

5 uživatelů půjde

hledání


www.myspace.com/losercrewbrno

EDIE SEDGWICK (USA), OLD GROWTH (USA), AMBELLYN, DANCE GRENADE SELEKTAZ

Po více jak dvou letech se vrací Edie Sedgwick zpátky na místo činu. Alterego Justina Moyera, který se coby člen El Guapo (Dischord), Supersystem (Touch and Go) a naposled Antelope (Dischord) postaral o pěknou řádku vynikajících desek. Vedle hraní se všema těmahle kapelama měl ale vždycky Justin „svoje dítě“ - projekt Edie Sedgwick, který prezentuje jako reinkarnaci legendární Warholovy herečky z přelomu 60. a 70. let stejného jména. No a po rozpadu Antelope se Edie Sedgwick věnuje naplno. Dráždivé beaty a typický naléhavý Justinův vokál, do toho ozvěny čistého zvuku, který dotáhli k dokonalosti Antelope: Edie Sedgwick je svěží, zábavná záležitost a v současnosti jedna z mála aktivních kapel na Dischord Records (Fugazi, Minor Threat, Make Up,…), kde letos vyšla v pořadí čtvrtá deska „Love Gets Lovelier Every Day“. Pulzující, energická a neuvěřitelně chytlavá muzika, která připomíná mix PIL, Le Tigre, Beastie Boys a The Make-Up. Justin tentokrát bez převleku Edie Sedgwickové zato obklopen třemi spoluhráčkami během svého setu nastavuje zrcadlo showbyznysu a tak své songy pojmenoval po filmových hollywoodských hvězdách. Nejvyšší čas si zopakovat jeho neuvěřitelně zábavnou a rozdováděnou show!!
 
Druhou americkou kapelou tento večer bude trojka OLD GROWTH z Portlandu, složená z členů  Twelve Hour Turn a Scince Of Yabra. Spříznění bratři s kapelou Daitro potažmo 12XU (se kterými o den později pokračují v evropském turné), potěší milovníky garage rock´n´roll punku ve kterém je cítit odér šedesátek.
 
Domácí kapelou tento večer budou AMBELLYN. Špinavě nevypočitatelný post punk z Ostravska, který zvedne náladu SONIC YOUTH fans.
 
O after párty se postarají DANCE GRENADE SELEKTAZ. Napříč časovou osou a hudebními žánry vytasí selektoři svoje cinklá esa. Na své si přijdou nejen ti co svá těla prohání za rytmů  dance punku, power popu, indie, „divného“ hip hopu, …
 
 
http://www.ediesedgwick.biz/
www.dischord.com
http://www.youtube.com/watch?v=6z__REL2n5Y&feature=player_embedded
 
http://oldgrowth.bandcamp.com/
 
http://mamamrdamaso.org/kapely/ambellyn/Ambellyn_ifyoubelieveinlove.rar

HLUCHEY
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.