Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

4 uživatelé půjde

hledání


http://madfairy.cz/moon/; http://www.samodej.cz

Na 20. října jsme připravili ve spolupráci s MadFairy o.s. běh larpu Moon.

Přijďte se zahrát zajímavý příběh a staňte se jeho součástí.

Co je to Larp: Larp je označení pro specifický druh her, založených na hraní role. V těchto hrách má každý hráč přidělenou roli nějaké postavy, kterou během hry ztvárňuje, podobně jako herci na divadle. Oproti divadlu však nehrají hráči pro diváka, ale pro sebe samé a své spoluhráče.

Každá postava má vytvořený charakter, podle kterého za ni hráč jedná, a své herní cíle, kterých se v rámci této role snaží dosáhnout. Vzájemnými rozhovory, interakcí a hereckou improvizací pak hráči společně rozvíjejí příběh, kterého jsou jejich postavy součástí. Rozuzlení celého příběhu obvykle není pevně stanoveno a je tedy zcela na hráčích, jak se rozhodnou herní situace v rolích vyřešit.

Na larpy lze nahlížet jako na pohybovou, dramatickou či zážitkovou činnost. Tyto prvky – stejně jako nepopiratelné znaky hry, které oddělují larp od divadla – jsou zastoupené v každém larpu, ale jejich míra a vzájemná vyváženost se liší.

Vice na http://cs.wikipedia.org/wiki/LARP

O co se jedná v Moonu: Moon je krátký komorní LARP vycházející volně z prostředí světa známého sci-fi seriálu Firefly. Staví na propracovaných příbězích každé z postav a důležitých rozhodnutích, která musí učinit za ostatní obyvatele osady. Věříme, že hra hráčům poskytne materiál k zamyšlení a hledání odpovědí na různé otázky a že se stane víc než "jenom" zábavou.


Základní informace přímo na stránkách larpu: http://madfairy.cz/moon/

Přihláška na hru: http://madfairy.cz/moon/?p=prihlaska&beh=brandejs

Kdy: 20. 10. 2011 od 19:00

Kde: někde v Brandýse a nebo okolí (bude upřesněno)

Vstupné na hru bude: 80,- Kč

DZEJDZEJKA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.