Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


http://www.facebook.com/event.php?eid=270546122965461

♥ Vstupné: 50 Kč / 100 kč (do/ nad 30let) ♥ Rok se s rokem sešel a opět začíná série koncertů Jazzbit! Po krásném létě přichází podzim a s Jazzbitem

♥ Vstupné: 50 Kč / 100 kč (do/ nad 30let) ♥
Rok se s rokem sešel a opět začíná série koncertů Jazzbit! Po krásném létě přichází podzim a s Jazzbitem i ideální příležitost schovat se před pošmournem těchto dnů a pořádně se odreagovat poslechem dobrého jazzu! 
Tentokrát Vám představíme jako první mladé talenty z Jazz Indeed, pražskou fusion jazzovou formaci s prvky groove a latina, kteří budou doplněni starými známými Trim4 z Tábora. 
Tak vezměte kamarády, kamarádky, přítelkyně, přítele a přijďte si užít jazzový večer!
Těšíme se na vás!
 
♫ TRIM4, latino jazz ♫
Latin-jazz-fusion formace z Tábora, vznikla přetavením jádra skupiny Acoustic Impact. Kapela se v rámci Jazzbitu již představila, dostala se dokonce do finále soutěže Mladí Ladí Jazz. 
Těžištěm repertoáru jsou vlastní kompozice charakteristické především žánrovou pestrostí. Trim4 stylově vycházejí z jazzu a přejímají prvky funku, latiny, fusion, drum 'n' bass a R 'n' B. V tomto instrumentálním kvartetu doplňuje zvuk sólové trubky elektrická kytara a rytmická sekce klávesových a bicích nástrojů. 
Obsazení: Jiří Blafka – kytara, Jaroslav Bárta – klávesy, Tomáš Hájek – bicí, Robert Šmíd - trubka
 
♫ JAZZ INDEED, groove jazz ♫
 
Kapela účinkuje od října 2008 a hraje převážně vlastní tvorbu, případně aranže převzatých věcí. Hlavní autorskou duši souboru tvoří Tomáš Zápotocký. Vcelku klasické složení klávesy, kytara, basa a bicí, ovšem výjimečně hudebně vyvážený projev a cit pro hudbu přináší jedinečný zážitek. Jazz InDeed se pohybuje na hranici groove či latino jazzu s prvky různých fusion. Jejich hudba proplouvá pomalými i rychlejšími proudy, ovšem vždy s charakteristickým rytmem – prostě řečeno „šlape to“! 
Obsazení: Tomáš Zápotocký - kytara, Petr Svoboda - klávesy, Jan Neruda - basa, Ivan Kadaňka - bicí
 
www.mladiladijazz.cz
www.jazztime.cz

GROOVISEK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.