Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

14 uživatelů půjde

hledání


Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
CUBBA --- 12:43:51 16.7.2012
cau...mel by nekdo cestu ve ctvrtek pres brno s 2 volnymy misty?
PSYION --- 10:17:16 14.7.2012
SI_SI: si myslim!*
SI_SI --- 19:00:56 13.7.2012
nééé, zakempíme společně:-) bez bordelu:-))) hlavně stage bude na dosah takže mě v kempu moc neuvidíte:-)))
PSYION --- 14:00:02 13.7.2012
MAGICM: jak je libo. ja uvidim, si totiz beru letos taky stan!.)
MAGICM --- 13:58:20 13.7.2012
PSYION: ajeeje:) když si vzpomenu na ten loňskej bordel tý sousední "crew" tak se na vinici asi radeji zakempíme sami pro sebe a potkáme až na stagi...:)
PSYION --- 13:54:28 13.7.2012
MAGICM: Nazdar Beruško, jedu se Psylou a Ypsylonem, VIP zona je jasna, udelame tam CZ camp tradicne neasi:)
MAGICM --- 13:15:51 13.7.2012
PSYION: s kym jedeš ty brouku? Budeš taky kempit ve VIP? Abychom neporušili zaběhnutou tradici:))
PSYION --- 8:19:04 13.7.2012
DREAM STAGE @ SUN STAGE

thursday: 20:30 Wolle

22:15 Caban
0:00 Ital LIVE
1:15 Malex
2:45 Chriss Fullmoon
4:30 Ephedrix LIVE
5:45 BITKIT LIVE
7:00 Solarizer
9:00 Ondrej Psyla b2b Ypsilon
11:30 Sabsunshine
13:30 Dezibel
15:00 NBL


OPENING - MAIN STAGE

friday

17:00 Tapanov
19:30 Philharmonica
22:00 Neelix
23:15 Kajola0:45 Ianuaria LIVE
2:00 Shane Gobi
4:00 Tristan LIVE
5:15 Gobayashi
7:30 Tiefenrausch
9:00 Flexus live
10:15 Flex DJ
11:15 Aho LIVE
12:30 Protonica LIVE
13:15 Protonica DJ-Set

BREAK 14h30 bis 17h

saturday:

17:00 Aioaska LIVE
18:30 Squee
21:00 Psywolf & Violin semilive
22:00 Paradox
0:00 Headroom LIVE
1:15 Materia LIVE
2:30 Astralex vs Riff Ruff
5:00 U Recken LIVE
6:30 Miss Butterfly
9:00 Klopfgeister LIVE
10:15 Klopfgeister DJ
12:00 Hilight Tribe LIVE
14:30 Alezzaro
17:00 MayaXperience




SUNSTAGE

friday hosted by QUE PASA:

17:00 Psyion
19:00 Sai
21:00 Itzon
23:00 Slater
1:00 Joyce Muniz
2:30 Beware
4:00 Max Grillo
5:30 Uone
7:00 BREAK

saturday hosted by DIGITAL
(mario soldos birthday floor)

18:00 Cay Taylan
19:30 Gümix
21:00 Harry Unger
23:00 Friedrich Locke
1:00 DJ HELL
3:00 Dennes Deen
4:30 Karl Möstl
6:00 Philipp Höll
7:30 END




MOON STAGE
hosted by lucid dreams

thursday

22:00 tommes
23:00 naima
0:30 sidefx
1:30 pinocio
2:30 cosmo live
5:30 darkruss
6:30 lyserg BREAK

friday

20:00 wichtlgsichtl
21:00 namuani
22:00 nono live
23:00 iken
0:15 kri
1:30 kindzadza live
4:30 murukhan live
6:00 dark el kante
7:00 absolut
8:00 szig sag BREAK

saturday

19:00 djibril
20:00 soth
21:00 crazy fraggle live
22:00 fade fx
23:00 vasudeva
0:00 philoso
1:30 malice in wonderland live
3:30 virux
4:00 parandroid
5:30 knobolt
6:45 pannick
8:00 alautun
9:00 goagnom
MAGICM --- 21:03:48 11.7.2012
AMORFITA: víc než loni, 4-7000
AMORFITA --- 10:41:17 9.7.2012
Ahoj, kolik lidí se tak asi očekává?
ELEXIZ --- 9:38:58 9.7.2012
jooooooo
MAGICM --- 13:06:35 21.6.2012
Jedno volný místo v káře z Prahy.
PSYLA --- 18:17:35 20.6.2012


WEGO:
ABENDKASSA
Donnerstag - Sonntag: EUR 65,-
Freitag - Sonntag: EUR 55,-
Samstag - Sonntag: EUR 29,-
WEGO --- 17:07:59 20.6.2012
zdravím kolik stojí vstupenka od pátku do neděle díky
PSYLA --- 21:51:16 7.3.2012
kdo by nejel!
MAGICM --- 21:04:03 7.3.2012
MJUGEN: jj, jeli bysme asi i tak
MJUGEN --- 17:54:15 7.3.2012
takže když Kruh není, tak jedete, jo?
BUBLIPILSEN --- 10:43:09 6.3.2012
díky, ale už se pomalu v ten datum budem balit do Norska .)
SI_SI --- 21:03:13 20.12.2011
PSYLA: no tyvole, tak to teda ještě zvážíme co a jak.....kurva!!!
PSYLA --- 13:21:36 20.12.2011
SI_SI: ale da se to stihnout oboje:)