Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

5 uživatelů půjde

hledání


https://www.facebook.com/event.php?eid=227946680581221&ref=ts

Prago Union poprvé s Livě bandem v Olomouci s novou deskou V barvách, En.dru se svoji groovy-beatbox-looping show a spoustu další zábavy...


Multivitamin stage:
----------------------
PRAGO UNION + Livě band /live hip - hop - rap/

Info: www.pragounion.cz -- www.facebook.com/pragounion www.twitter.com/pragounion -- www.youtube.com/pragopyco1

En.Dru /live beatbox looping show/

Info: www.endru.cz -- www.last.fm/music/en.dru -- https://www.facebook.com/pages/Endru/147368138469?sk=info -- www.makomako.cz

DJ Gasta /hip hop, break beat, funky/

Info: http://www.idj.cz/gasta/

Interface drum and bass stage:
-------------------------------------

Peejay feat Procter
Wentoline
Gildor
Hanyss

Info: www.interfaceweb.cz -- http://soundcloud.com/peejay -- https://www.facebook.com/peejay.feat.procter

Vstup: 250 na místě, 200 v předprodeji, 180 na ISIC
Start: 20:00

www.facebook.com/scube.olomouc

Mnohem více informací velmi brzy...
...........................................................................


BIO - PRAGO UNION
------------------------------------------------------------
Prago Union byli podle některých hlasů tahouny letošní festivalové sezony, s živou kapelou se zarývají pod kůži fanouškům napříč hudebním spektrem. Hned jejich první vystoupení s Livě Bandem vyprodalo pražskou Lucernu. Ocenění v podobě Anděla i koncertování téměř na všech letních ne-hiphopových festivalech mluví za vše.
Raper Kato si prošel snad všemi polohami hip hopu. Od populárních začátků v Chaozzu, přes Rigor Mortis až k projektu Prago Union. Prvotina s názvem HDP sklidila vlnu pozitivních komentářů a dobře se zapsala do povědomí mnoha lidí. Ti se brzy začali poptávat po další nahrávce, která přišla až po dlouhých pěti letech a všem bylo jasné, že dlouhé čekání stálo za to. Dezorient Express vyvezl Katovu tvorbu z temných vod hip hopu mezi hudební feinschmeckery především díky inteligentní a propracované lyrice, skvělému frázování a vtipným metaforám. Ani po několikátém poslechu jeho tracky neztrácí na atraktivitě a hodně se vymykají ze zajetých kolejí české hip hopové scény. Jejich ztvárnění s Livě bandem je posunuje ještě o třídu výš a dokáže pobavit i náročné hudební kritiky. Posledním zářezem na pažbě je EP V Barvách, které je skvělou ukázkou Katovi úžasné práce s jazykem, texty jednotlivých tracků se odvíjí od určitých barev a dokonale vystihují jejich náladu. Multivitamin vám dává skvělou možnost ponořit se do nekonečné palety pestrých barev, které na vás zaručeně udělají dojem. První koncert Prago Union s Livě Bandem v Olomouci a čerstvě vydaná barevná deska jsou pádné důvody, proč si dát Multivitamin V barvičkách.


BIO - EN.DRU
------------------------------------------------------------
En.Dru je dvojnásobný mistr české republiky v beatboxu, člen hudebního projektu MakoMako, moderátor, bavič a především vynikající hudebník. Svá vystoupení tvoří v reálném čase, za pomocí tzv. loop station, která nahrává a smyčkuje ústy simulované hudební nástroje. Od svižného drum and bassu přes hip hop až k melodickému funky, od rytmického rapu k chytlavým vokálům, vše čistě a přímo před vašimi zraky. Na podzimní koncerty připravuje En.dru několik novinek - můžete čekat strhující show plnou barev a melodií, která Vás nenechá ani chvíli v klidu.

S2EPA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.