Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


http://www.facebook.com/event.php?eid=190478097690626

9.ročník mezinárodního loutkářského festivalu

Ve dnech 19. - 23. září pořádáme již 9. mezinárodní loutkářský festival Spectaculo Interesse. Navštíví ho umělci z Polska, Slovenska, Nizozemska, Francie, Izraele, Ukrajiny, Litvy, Běloruska, Slovinska, Německa, Norska, USA a samozřejmě také z České republiky.
Kromě 23 představení a úterního a pátečního koncertu Vám doporučujeme návštěvu výstavy fotografií zrodu a utváření inscenace Dívka s pomeranči, účast v pondělním průvodu masek z Masarykova náměstí k DLO a v pouličních rejích artistů, které budou probíhat od pondělí do čtvrtka vždy od 13hodin v ulicích ostravského centra.

Mimořádnými událostmi jsou návštěvy dvou významných osobností světové kultury, norského spisovatele Josteina Gaardera, který přiletí na představení divadelní adaptace svého románu Dívka s pomeranči v provedení DLO, a amerického dramatika Israela Horovitze, jenž zhlédne českou premiéru své hry Lebensraum, kterou připravilo rovněž naše divadlo. S oběma autory, kteří navštíví Ostravu, pořádáme besedy,na něž Vás srdečně zveme.

ceny vstupenek : dopolední/odpolední 40,-
večerní 80,-
závěrečný ceremoniál + Buty 150,-

MRTVYKOTE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.