Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

19 uživatelů půjde

hledání


wolkrovka.net

Stěžejní etapa výstavby chatky - přijďte pomoc nebo se podívat a nebudete litovat. Každá ruka dobrá, pravá nebo levá !O co jde ?
Kdo přijde přiložit svou ruku k dílu na stavbě páně-wolkrově mezi 16.9. - 2.10.., tj. v době, kdy budou vrcholit práce na chatkách a pozemcích v Draháni, bude krom hřejivého pocitu z dobročinné lopoty odměněn takhle:

a/ volným vstupem na festival 7./8. října na louce v Draháni, kde krom několika novinek i stálic sovího hudebního nebe uvidíte divadla, přednášky a besedy o svépomocných projektech, přírodním stavitelství, alternativních zdrojích energie, permakulturním zemědělství a principech nezávislé sféry vůbec.

b/ Pro ty, kteří přijdou na pomoc třikrát a více - jako bonus poukázku na deset nápojů teplých či studených na všech akcích s wolkrovským barem

c/ Pro všechny obětavé a nápadité dobrovolníky nabízíme možnost spoluvyužívat chatku a podílet se na jejím chodu svými přínosy. Chceme aby duch společné a otevřené Wolkrovky zůstal zachován!


Jak na to ?
- kontaktujte nás na 602885514 (bask)
- přijďte přímo do rokle (kterýkoliv den cca 10:00-19:00) - mapa viz web.
- na místě je možné přespávat (spacák vlastní)
- po poledni a navečer Vás budeme hostit teplým jídlem

Přesné místo spodního pozemku s budoucí chatičkou je zde na mapě.

Forum Wolkrovky na Nyxu

Děkujeme všem, kteří nám pomáhali během léta a předem dík všem, kteří nás přijdou podpořit fyzicky nebo psychicky ve dnech následujících !

Díky, W10

BASK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
BASK --- 18:11:47 27.9.2011
prodlužujeme možnost pomoci nebo přijít si pro svý pivka jistý / vstup na festiválek do NEDĚLE (2.10.) - víkend od pátku bude zase stěžejní: budou se finišovat krovy a střecha, možná už i zateplovat.
...a děkujeme všem, kteří hojně chodili do dnes, odměna je nemine. w10/b
BASK --- 12:09:11 22.9.2011
kdo ještě váháte kdy přijít na pomoc, tak zítra a pozítří je ideální čas !
HAGGISH --- 2:35:04 11.9.2011
jedeeeem