Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


https://www.facebook.com/event.php?eid=175779909158782

DJ CHERNOBYL + DRYMANSOUND + FELIX! + TUCO + QUIME

Tohle září Vám ve slavném NOD cafe bar/gallery dáme šanci prodloužit si léto až o jednu noc se špičkovou sestavou DJs.

DJ Chernobyl staví cestu současné brazilské hudbě od poloviny 90tych let. Fakt, že přinesl zvuk Baile Funku z Favelas do domovů lidí střední třídy se svojí skupinou Comunidade Nin-Jitsu, se odrazil na vlivu, který měl na kariéru Edu K a přivedl jej k objevení, produkci a zviditelnění skupiny Bonde Do Role na celém světě přes Diplův label Maddecent. Jeho sólová produkce a projev za gramofony je barvitou a vydatnou směsí stylů jako global bass, house, ghetto, baile a mnoho jiných!

A jako kdyby toho nebylo dost, navíc přidáváme i support od dvou nejvychytanějších pražských DJ/Producentů. Felix! je jedným z nejprogresivnějších DJs posledního období. Navíc konečně udělal vítr na scéně s jeho produkcí pro slovenský label Splash! Recordings, zatímco Dryman vydal EPčko na našem Meanbucket labelu, které se hraje po celém světě Chrissom Murderbotom z Planet Mu a spoluzakladatelem NightSlugs Bok Bokem!. Stejně hrál i klíčovou roli v Dubsteblogu, který byl neoddělitelnou součástí dubstepové exploze v Čechách za posledních pár let!
Jasně, že nebudou chybět rezidenti a bossové Meanbucketu Dj Tuco a Dj Quime, kterí ukážou své umění vedle velevážených hostí!

TUCO
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.