Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


www.festivalvparku.cz

Netradiční program Festivalu V Parku pro celou rodinu se chystá do brněnských Lužánek už v polovině září. Festival V Parku je festival hudby, divadla,

V sobotu 17. září v parku Lužánky budou probíhat volnočasové aktivity pro děti a mládež. „Jedna z linií programu bude vyplněna hry a aktivity neziskových organizací, spolků i dobrovolnických organizací věnující se volnému časů dětí, aktivity si tedy děti i jejich rodiče, nebo i samotní dospělí, mohou vyzkoušet přímo na vlastní kůži,“ představuje hlavní myšlenku festivalu V Parku jeho organizátor O. Brzobohatý.
Nedílnou součástí programu budou i koncerty a divadla pro malé i velké. Diváky jistě zaujme raggae kapela Mr. Cocoman & The Solid Vibes, kteří byli zařazeni mezi tzv. 50 Rising Stars v roce 2009 vyhlašovaných v rámci British Music Week v Londýně. Vedle nich dále vystoupí kapely Cymbelín, The Young Pekáč Mojmíra Bártka a Homoguru.
Zajímavým zpestřením celého hravého odpoledne je pak divadelní představení Dlouhá cesta do nikam, autorská inscenace herců Jirky Knihy a Milana Holendy, které můžete znát z mnoha divadelních festivalů nebo z Divadla Husa na provázku.
Festival je zapojený do projektu Celé Česko čte dětem. Cílem tohoto projektu je podpora emocionálního (psychického, myšlenkového a morálního) zdraví dětí a mládeže. Program si připravili ilustrátorky Vlasta Švejdová a Dora Salaquardová, herec Lukáš Hejlík s Listováním – aneb čteme knihy jinak.
Festival V Parku se odehraje v sobotu 17. září od 13 hodin na terase SVČ Lužánky v brněnském parku Lužánky. Děti do 12 let mají vstup zdarma, připraveno je i zlevněné rodinné vstupné.

XBORGES
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.