Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

14 uživatelů půjde

hledání


http://www.partyplanet.cz/party/27995/festival-hip-hop-wars-festival-bez-predsudku/

FESTIVAL HIP-HOP WARS

FESTIVAL BEZ PŘEDSUDKŮ!
HIP-HOP, kultura proti rasismu,xenofobii a neonacismu!
Neděle, 14:00, 4. 9., 2001
Praha , Centráln

FESTIVAL HIP-HOP WARS

FESTIVAL BEZ PŘEDSUDKŮ!
HIP-HOP, kultura proti rasismu,xenofobii a neonacismu!
Neděle, 14:00, 4. 9., 2001
Praha , Centrální park Pankrác ( u „M“ Pankrác)
Vstup dobrovolný – benefiční (benefice na May Day)

Už je to tady! Český a Slovenský HIP-HOP se spojil a společně vrací úder!

Začátek školního roku bude ve znamení HIPHOPu. Hiphopu, který má jasný názor na věci kolem nás a chce mít co říci tak, jako vždy Hiphop měl. Poselství je jasné – v Hiphop kultuře není místo pro jakékoliv předsudky! FESTIVAL HIPHOP WARS ale nemá být jen další obyčejný „Hiphop„ festival. Je to festival, ve kterém nejde o to hledat rozdíly, ale především o to spojovat. Cílem není ani zisk. Jde nám o to, aby si návštěvníci odnesli víc než jen zážitky z dobré zábavy. Festival HIPHOP WARS spojil tedy bez rozdílu ty, kteří chtějí svoji tvorbou něco předat, a není jim lhostejné, co se děje kolem nás. Hiphop je kultura vzešlá z ulice a přišel čas, aby se na ně zase vrátil.

A na co se můžete těšit?

Myšlenku festivalu přijedou podpořit DRAMATIKZ (SK) http://www.dramatikz.sk/, kteří od svého vzniku v roce 2006 rozjeli raketovou kariéru a již od svého vzniku a svého úspěšného klipu „Nečudujemsa“ otevřeně podporují boj proti rasismu.

S Dramatikz přijede nejen RADIKAL, který rozjel i sólovou dráhu a má za sebou první klip „Musíš bojovať", ale také čerstvý projekt R.S.G.(SK)http://www.facebook.com/rsg.rk, kteří právě vydali demo a mají mnoho co nabídnout. Společně předvedou show, která vás naplní silou…

Jako speciální host bitevní lodi WARS festivalu byl pozván VLADIMIR 518 http://www.biggboss.cz/ , člen známých PSH a ikona českého Hiphopu, kterou není třeba dlouze představovat.

Hardcore Hiphop underground ze Slovenska představí KRUSCIFIX (SK)http://www.facebook.com/group.php?gid=128332950527078, kterým právě vychází album Dolnozemci, kteří vám jistě rozproudí krev v žilách.

Z Havlíčkova brodu udeří MEMENTO MORI http://www.mmhb.ic.cz/ , velká banda s nekompromisním rapem plným temných ale i sociálních témat.

S.C.U.R. http://bandzone.cz/…iplomatsjsou tu od roku 2008, ale její členové jako např. MC FOGGY FOGOSH nejsou v Hiphopu žádnými nováčky a nebojí se oficiálně označovat svůj rap za antifašistický.

Oblíbení AFARASTAFA a JOE D http://bandzone.cz/mcrastaffari přivezou z Jihlavy svůj politický reagge hiphop. Jak sami píšou „Přestalo nás bavit poslouchat hipec o sebedokonalosti, prachách, děvkách a dalších těchto věcech. Nechtěli sme psát věci, co se týkají nás, ale všech co jsou okolo nás.“

Celý Festival otevřou Hip hopové slečny MC TAKTIKA a MC BIOMASHA http://bandzone.cz/mctaktika, které budou nepochybně hudebním zpestřením a které právě vstupují na scénu se svým prvním klipem „Nedostupná“. Vedle nich se objeví i pražské mladé, ale nadějné crew BASTARDS CREW http://bandzone.cz/bastardscrewa GRAMMY GRAMATIKY http://bandzone.cz/gramygramatiky.

BREAKDANCE BATTLE

tématický FREESTYLE BATTLE

DJ,S: DJ Yaksha
DJ Fucko
DJ Veritas
DJ Ba2S
DJ Smog
DJ Jonny

Grafitti jam

Dětský koutek: Velký skákací hrad, tisíce kuliček pro vyblbnutí vašich ratolestí, malování na obličej, masky a jiné zkrášlování malých lumpíků , trampolína…

Vedle toho všeho bude na festivalu také celá řada stánků s tématikou lidských a zvířecích práv a stánků s veganským a vegetariánským občerstvením.

Ať vás provází síla až do Centrálního parku Pankrác 4. 9. 2011 od 14:00 .Přijďte se pobavit , odpočinout si, i smysluplně strávit celý den a podpořit hiphop festival bez předsudků.

SHM8
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.