Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


http://s-o-s.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=774:s-o-s-night-77th-edition-27092011-s

Party v rytmech trance, house a tech-house.

Šternberská sedmdesát sedmička pojede v září opět v rytmech house. Těmito slovy by se dala jednou větou vystihnout akce s názvem S-o-S Night a podtitulkem 77th edition, která odstartuje 27.září 2011 ve 21:00 hod. v příjemných a stylových prostorách Clubu 77 ve Šternberku a na které roztočí svoje desky DJs S-o-S crew a jejich host z Phonoline.cz v následující sestavě: Gully, Nika, Kube, Leny a zatím neznámý guest, kterou si nyní představíme podrobněji.

 

Gully

Gully

Jeden ze dvou zakladatelů S-o-S crew, spolurealizátor akce S-o-S Freefest, jehož počátky hraní se datují do r. 2003, hudebně se prezentující převážně styly Progressive a Tech-house. Doposud dává přednost, i když již ne v čisté analogové formě, hraní z gramofonů, prostřednictvím systému Serato Scratch Live.

 

Nika

Nika

 

Nejmladší a také jediná zástupkyně něžného pohlaví v S-o-S crew, se poprvé za gramofony postavila v létě roku 2009. Původně chce hrát drum and bass, avšak postupem času její produkce směřuje k rovným beatům tech-house, elektra a progresivních stylů, pro které má opravdu neobyčejný cit a talent. Díky tomu se ještě v roce 2009 stává plnohodnotným členem Sound of Šternberk Crew.

V pouhých 15ti letech se již představila brněnskému publiku v klubu Perpetuum. Hrála po boku takových hvězd, jako jsou Orbith, Jerry, Martin Gredner, Javas, Michal Breeth, Danny Bright, ale i dalších …

Nika byla také hostem v několika internetových radiích (např. trancefan radio, trancevibrations radio nebo freshwebradio).

 

 

 

Kube

Kube


 

Trancová složka S-o-S - tak lze charakterizovat tohoto DJe, pokud bychom chtěli krátce vystihnout jak jeho styl, tak i DJskou „příslušnost“.  Kube nasbíral mnoho zkušeností s hraním v Ostravě, kde studuje a která bezesporu patří k jedněm z kulturních guru, co se elektronické hudby týče.

 

Leny

 Leny

Leny vynechal málokterou house/techno párty, které se pomalu začaly v klubech rozjíždět. Zkouší první hudební software, mixuje a skládá jednoduché tracky. Vůbec ho ale nenapadá, že by mohl být DJ. Pak ale potkává skupinu DJs z Phonoline.cz a zkouší si hraní z gramofonů, které se velmi rychle učí. O rok později si kupuje první CD přehrávače a začíná s hraním po klubech.
Od března 2009 se stává novým členem bookingu Phonoline.cz.
Leny hraje tech house s příchutí minimalu, detroitu a tribalu, občas zavítá i do progressive. Dává si záležet aby set měl příběh a určité napětí, které dokáže posluchače opravdu přikovat k parketu.

---

Stavte se tedy třetí sobotu v měsíci září v sedmdesát sedmičce na pořádnou porci rovných beatů.

Těšíme se na vás!

---

Lineup:

21:00 - 23:00 >> Kube 
23:00 - 00:30 >> Nika
00:30 - 02:00 >> Gully
02:00 - 04:00 >> Leny
04:00 - 06:00 >> guest


Flyer + tiskovka ke stažení
download

 

GULLY
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.