Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


ROXY DANCE CONFERENCE with ASHLEY WALLBRIDGE

http://new.roxy.cz/beta/?scene=home#event_detail?idi=0&ide=485&page=1&month=9&year=2011&d=3&date=3.9

Podzimní Roxy Dance Conference přiváží to nejlepší z Velké Británie..

Podzimní Roxy Dance Conference přiváží to nejlepší z Velké Británie.
Zářijové vydání pravidelné noci Roxy Dance Conference představí v česku neokoukaného anglického delegáta. Fotbalový fanoušek a hlavě typicky ostrovně progresivní producent Ashley Wallbridge dorazí do legendárního pražského klubu už v sobotu 3. září. Na pódiu ho podpoří residenti CrossRyders, finalista DJ contestu Topas a také české nejsi...lnějsí trancové jméno Thomas Coastline. Nepovinným dress codem je pro pány kravata a pro dámy koktejlky..Začátek akce: 22:00
Vstupné: Do 23:00 - 100 Kc , po 23 :00 – 200 Kc
V dresscodu vstup do 23 :00 zdarma
Místo: Roxy, Dlouhá 33, Praha 1
www.danceradio.cz
www.roxy.cz

Ashley Wallbridge
Mladý 23 letý anglický producent má pro svoji kariéru vydlážděn velmi úhledný chodník. Aby taky ne, když ho pod svojí záštitou má britská ikona Andy Moor. Oba hudebníky spojuje rodné město Stoke s místním fotbalovým klubem a taky několik společných projektů – například smyslná hitovka Faces.
Ahley si přízeň největších DJských jmen zaslouží naprosto právem. Jeho originálně objevený progresivní zvuk se v současnosti prolíná celou elektronickou scénou. S Ashleym se můžete pravidelně potkávat ve světových rádiových shows a v playlistech obřích festivalů. Nyní míří i do pražské Roxy a na vlny Dance radia.

CrossRyders
Rezidenti noci Roxy Dance Conference a autoři stejnojmenného pořadu na Dance radiu. Na kontě mají řadu DJských i producentských zkušeností, které využili k propojení legendárního pražského klubu a opravdového tanečního rádia. Jejich hudební feeling je vždy otázkou momentu, místa, publika a duchu akce. V průběhu celé akce vás budou provázet přímým přenosem z Roxy na vlnách Dance radia, kde uslyšíte i rozhovory s účinkujícími i s vámi samotnými.

Thomas Coastline
Jedno z nejvýraznějších jmen české trancové scény a důkaz toho, že se tuzemská tvorba může pustit do boje s Evropou. Thomas postupně přechází z upliftingového žánru k progresivnějsím zvukům, což se promítlo i v jeho posledním singlu Eliminate, který se probojoval i na novou kompilaci In Search Of Sunrise – India, pod taktovkou Richarda Duranda.

SHAMMANIC
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.