Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


TweI2ve” by Absinthe Films Movie Premiere Night

http://new.roxy.cz/beta/?scene=home#event_detail?idi=0&ide=483&page=1&month=9&year=2011&d=3&date=17.

Free magazine společně s Freeride.cz opět přináší první snowboardový mejdan podzimu..

..tentokrát ve spolupráci s partnery Nike Snowboarding, Jägermeister, Red Bull, YES snowboards, Swis-Shop.cz, Oakley a Desperados..

Slibujeme, že to bude zase pecka, protože do Prahy po dvou letech opět přijede produkční crew Absinthe Films. Můžete se těšit na premiéru nového filmu s názvem “TweI2ve”, který jasně napovídá, že se jedná už o dvanáctý... kousek jedné z nejlepších filmových snb produkcí na světě.

Mnozí z vás si určitě vzpomenou na narvané podniky při námi pořádaných snb mejdanech. Po několika letech spolupráce s kluby Retro Music Hall (Vo(a)yage, The LAB, Walk The Plank, That’s It That’s All, Neverland...) a loni Kostel (Snowporning) jsme se rozhodli změnit místo konání a je nám tak ctí po mnoha letech vrátit snowboardovou párty do legendárního pražského klubu ROXY, který nedávno prodělal kompletní rekonstrukci a nabízí tak pro nás to nejlepší útočiště.

Kromě premiéry samotného filmu se můžete těšit na spoustu dalšího super programu, přičemž jednáme o jednom velmi speciálním překvápku. Ale nepředbíhejme... Na 100% je potvrzena osobní návštěva autorů filmu v čele s PATRICKEM “BRUSTIM” ARMBRUSTEREM a účast přislíbil i YES team ve složení JP SOLBERG, ROMAIN DE MARCHI a DCP (DAVID CARRIER-PORCHERON) a čerstvou novinkou je WOLLE NYVELT! Tyto čtyři snowboardové legendy patří i letos do Absinthe riders crew, ve filmu pak uvidíte samozřejmě další řadu top jezdců jako jsou např. Bode Merrill, Gigi Rüf, Johnnie Paxson, Dan Brisse, Sylvain Bourbousson, Mat Schaer, Annie Boulanger, Lucas Debari, Wolfgang Nyvelt nebo Nicolas Müller.

Veškeré další info budeme postupně přidávat, každopádně už teď si výrazně označte v diáři :)SHAMMANIC
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.