Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

16 uživatelů půjde

hledání


http://www.festondaproduction.cz/cs/novinky/

živě hranej dnb z Novýho Zélandu.

NZ SHAPESHIFTER @ MeetFactory Praha + support: ALEF ZERO, DJs VOLNEJ PRŮBĚH - 1.10.2011

Novozélandská kapela NZ Shapeshifter se poprvé představí v České republice.

Koncert, který společně uvádějí MeetFactory, Truetone Recordings a Festonda Production, proběhne v sobotu 1. října od 20.00 hodin v MeetFactory.


Support:
ALEF ZERO (www.alefzero.net)
Djs VOLNEJ PRŮBĚH(https://www.facebook.com/volnej.prubeh)

NZ Shapeshifter
Díky dovednostem, které vypilovali během nahrávání čtyř alb a nespočtu vyprodaných koncertů, NZ Shapeshifter upevnili své ohromující síly na zbrusu nové dlouhohrající desce, The System is a Vampire, a vytvořili tak perspektivní zvuk, který je jak neúprosný, tak povznášející.

Pokud jste ještě neměli to štěstí a nezažili NZ Shapeshifter naživo, kdy se zcela ponoří do svých monstrózních rytmů kombinujících drum‚n‘bass, prostorná dubová panoramata a nabušený hard rock, pak vás The System is a Vampire přenese právě do těchto končin, kde se všechny části pohybují jako jeden celek a tempa se neodvratně valí ke zlomovému bodu, kdy NZ Shapeshifter dá příkaz davu, aby jej následoval.

Když silná pětka v sestavě NZ Shapeshifters, tj. PDigsss (zpěv), Devin Abrams (sax / klávesy / syntezátory), Sam Trevethick (kytara / syntezátory / sampler), Nick Robinson (baskytara / syntezátory / MPC) a Johnny Hooves (bicí), spojí své talenty do jednoho svazku, rozpoutají zvuk, který je stejně neúprosný jako přírodní živly. The System is a Vampire je pravdivým svědectvím o jejich heavy soulu, jehož smyslem je motivovat taneční parkety, arény a festivalové plochy.

Přestože NZ Shapeshifter pokračují v nastavování svých vlastních podmínek pro svou hudbu a způsob, jak je tato prezentována, nezabránilo to desce The System is a Vampire debutovat na prvním místě novozélandských žebříčků alb. Jeho úspěch byl stejně nezadržitelný jako valící se rytmy bicích, které NZ Shapeshifter pohánějí – album vyšlo v pátek a již v poledne se ho prodalo více kusů, než kteréhokoliv jiného alba onen týden, což přispělo k tomu, že se stalo již jejich třetím LP, které dosáhlo platinových prodejů.

Je to malý zázrak, že NZ Shapeshifter získal tento druh loajality – jejich stadiónová bouře je koncipována tak, aby spojila milovníky hudby a přinesla živou, dýchající elektronickou muziku, která otevírá dveře všem.

V písni „Dutchies“ žádá PDigsss posluchače, ať se „nechají unést rytmem a náladou“ – a přesně to legiím fanoušků NZ Shapeshifter deska The System is a Vampire umožňuje – své živelné síly přenesli na desku, která je jakoby vyřazenou verzí jejich koncertní alchymie – ještě nikdy NZ Shapeshifter nespoutali živly tak, jak se jim to podařilo na tomto albu. Stejně jako jejich živá vystoupení, která jsou důsledně vyprodaná po celém Novém Zélandu a Austrálii, volá 11 písní alba The System is a Vampire posluchače do zbraně a zároveň přináší návod pro motivaci těla a mysli.

Roku 2010 spatřily světlo světa remixy desky The System Is A Remix – od lidí jako Logistics, Netsky, Camo + Krooked – které vydal kultovní label sídlící ve Velké Británii – Hospital records. Již více než deset let si muzikanti v NZ Shapeshifter se svým heavy soulem vyšlapávají svou vlastní cestu a neotřele produkují nekompromisní a nezastavitelné elektronické beaty, a to za podmínek, které si sami určují. The System is a Vampire přináší plody této jedinečné vize.

    www.shapeshifterlive.com
    www.meetfactory.cz

Vstupenky na koncert NZ Shapeshifter v ceně 280 Kč jsou k dispozici v předprodejních sítích Ticketportal(http://ticketportal.cz/…e_search.asp?…) /na místě 380 Kč.

MARA77
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ABAYO --- 18:24:29 2.10.2011
výborný!!!!!!!!!!!
JAFMAN --- 17:44:38 2.10.2011
az na ten nepobirajici zvuk to bylo skvely, dobra davka energy:)
MAJDUSH --- 15:24:32 2.10.2011
geniaalni to bylo!
ELEMENT_CEZET --- 16:18:27 29.9.2011
pozvánka na loňskou tůr...na tu letošní jsem bohužel nic nenašel...
http://www.youtube.com/watch?v=sQd-bAQ6G3U
JANKAB --- 0:58:11 20.9.2011