Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

34 uživatelů půjde

hledání


Promítání filmů v letním kině Karlín - závěr léta VSTUPNÉ NA FILMY: 30,- Kč

Září - začátky představení ve 20.00 hodin

Čtvrtek 1. září
MECHANIK (The Mechanic, USA, 93 min)

Arthur Bishop je “mechanik” – elitní zabiják s unikátním talentem pro čisté odklízení cílů. Je to práce, která vyžaduje profesionální přesnost a absolutní nestrannost… a Bishop je ten nejlepší. Když však zabijí jeho rádce a kamaráda Harryho, Bishop ztrácí jednu ze svých předností - nezaujatost. Další úkol tak přichází od něj samého: zodpovědní budou pykat! Jeho mise se však zkomplikuje, když se Harryho syn, Steve, k němu přidá se stejnou touhou po pomstě a odhodláním přiučit se Bishopovu řemeslu. Mechanik jel vždy jen sám na sebe, ale nemůže se obrátit zády k Harryho synovi. Metodický nájemný vrah zavede impulzivního studenta do hloubi svého světa a smrtelné partnerství je zpečetěno.

Pátek 2. září
HARRY POTTER A RELIKVIE SMRTI - ČÁST 2 (Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 2, VB/USA, 120 min)

V tomto výpravném finále eskaluje bitva mezi dobrem a zlem do otevřené války čarodějného světa. Nikdy nebylo v sázce tolik jako teď. Nikdo už není v bezpečí. Je to ale Harry Potter, kdo možná bude muset postoupit oběť největší, když se přiblíží rozhodující bitva s Loredem Voldemortem.

Sobota 3. září
PAŘBA V BANGOKU (The Hannover II, USA, 102 min)

Tentokrát jede známá čtveřice do exotického Thajska na Stuovu svatbu. Po nezapomenutelné rozlučce v Las Vegas nenechá Stu nic náhodě a naplánuje zcela bezpečnou, poklidnou pozdní snídani. Jenže ne všechno se vždy děje tak, jak se naplánuje. Co se stane ve Vegas, sice může zůstat ve Vegas, ale co se stane v Bangkoku, si nedokážete ani představit.

Neděle 4. září
ČTVRTÝ DRUH (The 4th Kind, USA, 98 min)

V roce 1972 byla stanovena stupnice vyšetřování případů s podezřením účasti mimozemské iteligence. Zpozorování UFO bývá označeno jako první druh setkání, shromáždění důkazů znamená druhý stupeň, kontakt s mimozemšťany je druhem třetím. Poslední, čtvrtý druh setkání, označuje únos. Dokumentace třetího a čtvrtého druhu setkání neexistovala. Donedávna.

Středa 7. září
ZKAŽENÁ ÚČA (Bad Teacher, USA, 92 min)

Elizabeth Halseyová (Cameron Diaz) je učitelka, která by z chování dostala přinejmenším dvojku. Je sprostá, zlá a chová se naprosto nevhodně. Pije, bere drogy a nemůže se dočkat, až si najde dobře situovaného muže, který se o ni postará a ona bude moci svou kariéru učitelky definitivně opustit. Když se s ní rozejde její snoubenec, vymyslí plán, jak získat jeho bohatého a pohledného náhradníka (Justin Timberlake) – o jehož přízeň soupeří se svou přehnaně aktivní kolegyní Amy (Lucy Punch) – ale zjišťuje, že je místo toho nucena bránit se snahám obhroublého učitele tělocviku (Jason Segel). Elizabethiny bizarní plány a jejich bláznivé následky šokují její studenty, spolupracovníky a dokonce i ji samotnou.

Čtvrtek 8. září
ŠÉFOVÉ NA ZABITÍ (Horrible Bosses, USA, 100 min)

Pro Nicka, Kurta a Dalea by jedinou věcí, která by jejich každodenní dřinu udělala aspoň trochu snesitelnější, bylo rozemlít jejich netolerantní šéfy na prach. Odejít z práce není řešení, takže s přispěním většího než malého množství alkoholu a pochybné rady od bývalého trestance si tři kamarádi vymyslí komplikovaný a zdánlivě „blbuvzdorný“ plán , jak se zbavit svých nadřízených....navždy. Je tu jen jeden problém: i ten nejlépe navržený plán je vždy jen tak spolehlivý jako mozek, který ho vymyslel.

Pátek 9. září
LIDICE (ČR, 126 min)

Nový film Petra Nikolaeva s Karlem Rodenem a Zuzanou Bydžovskou v hlavních rolích. Příběh Lidic je příběhem obyčejných lidí, kteří se absurdní náhodou připletli do cesty "dějinám". Tvůrci nejdou cestou klasického válečného filmu, tragédii přiblíží skrz mezilidské vztahy, a to zejména lásku, která stojí na počátku celého příběhu.

Sobota 10. září
PIRÁTI Z KARIBIKU-NA VLNÁCH PODIVNA (Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides, USA, 137 min)

Johnny Depp se vrací ke své ikonické roli kapitána Jacka Sparrowa v akčním příběhu plném pravdy, zrady, mládí a odchodů. Když se Jack setká se ženou ze své minulosti (Penelope Cruz), není si jistý, zda jde o lásku nebo zda ho tato žena jen využívá, aby našla legendární Pramen mládí. Když ho donutí, aby vstoupil na palubu Queen Anne’s Revenge, lodi obávaného piráta Černovouse, Jack se ocitá v nečekaném dobrodružství, kde neví, koho se obávat více: Černovouse nebo ženy ze své minulosti.

Neděle 11. září
FANTOM OPERY (The Phantom of the Opera, USA/VB, 143 min)

Před koncem distribučního práva naposledy na velkém plátně legendární muzikál.

Do kina je zákaz vstupu se zvířaty.
Můžete vnášet vlastní nápoje a potraviny.
V areálu jsou veřejné WC a stánek s občerstvením (klobásy, hranolky, párky v rohlíku, točené pivo, limo, vína apod.)ELESDY
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ELESDY --- 20:33:53 5.9.2011
WOSHIII: priste to napisu zlatym pismem]]
WOSHIII --- 18:44:13 4.9.2011
Prehledla jsem to, sorry:D
ELESDY --- 10:36:36 1.9.2011
ATM: diky moc za doplneni informaci, mela jsem za to, ze kdyz pismem velikosti 16 napisu ZACATKY PREDSTAVENI V ZARI OD 20 HODIN, bude to kazdemu jasne,,,, jsem stale asi velice naivni)))
WOSHIII --- 13:46:12 29.8.2011
Diky diky:))
ATM --- 11:11:54 29.8.2011
http://www.karlinske-filmove-leto.cz/ - oficialni stranky
v srpnu od 20:30, v září od 20:00 hodin
vstupné na všechna představení 29,- Kč - pokud neni uvedeno jinak
celková kapacita kina je cca 500 míst, z toho přibližně 350 míst k sezení
všechna představení jsou mládeži do 15 let nepřístupná *)
na představení mládeži přístupná se vyžaduje doprovod dospělé osoby
program letního kina k dostání na zahradě ČRo Regina nebo ke shlédnutí na poutačích u brány
přísný zákaz vstupu se zvířaty do areálu kina
do areálu kina lze přijít nejpozději do 30 minut od začátku promítání, poté už vstup nebude povolen
pokud opustíte areál během projekce, nebude vám umožněn vstup zpět
během večera jsou k dispozici toalety v zahradě
WOSHIII --- 10:28:36 29.8.2011
Od kolika se filmy promitaji?:)