Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

5 uživatelů půjde

hledání


www.chapeaurouge.cz

V sobotu 27. srpna se v pražském klubu Chapeau Rouge představí australský Dj Rif Raf.

V sobotu 27. srpna se v pražském klubu Chapeau Rouge představí australský Dj Rif Raf. Přívlastek „australský“” v Rif Rafově případě ale není úplně správný. Rafael vyrůstal v Litvě, později se s rodiči přestěhoval do Izraele. Z Izraele utekl před velice náročnou vojenskou službou do Austrálie, kde získal občanství a žil tam až do roku 2010. V Sydney založil promotérskou skupinu „Deep As Fu*k“. Rif Raf tak poprvé přivezl do Austrálie umělce jako Simon Baker, Spektrum, Gui Boratto, Matthew Johnson, Matias Aguayo, Ben Klock a mnoho dalších. Dále Rafael spolupořádal multikulturní festival Earthdance, kam každoročně zavítalo více než 20 000 lidí ze Sydney a okolí. V roce 2010 se Rif Raf stěhuje do Berlína a ovlivněn tamní scénou se začíná naplno věnovat hudební produkci. Jeho první vinyl vyšel na Beef records, další na Tonkind a nedávno podepsal smlouvu s Marco Ressmanem na EPčko pro Upon.You records.
Rif Raf má opravdu dobře našlápnuto a dokázal to i v Praze v květnu na Milion Marihuana March, kde na jeho muziku tancovalo pod širým nebem několik tisíc lidi.
Zveme Vás do Chapeau Rouge, abyste si mohli tohoto multikulturního chameleona užít na pořádném zvuku. Rif Rafa doplní Dj Schwa ze stáje Beef records a Lucas Hulan z Nightphunk.

SCHWA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.