Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


http://insidekru.com/events.php?m=details&id=1006

Cool-DJ-School - DJ workshop

Cool-DJ-SchoolTento projekt podporovaný Magistrátem hlavního města Prahy je určen hlavně pro zájemce o DJing z řad mladých lidí ve věku od dvanácti do osmnácti let. Pod odborným vedením zkušených DJů (Bica, Ezop, Mama Apache) se vám v rámci dvanácti dvouhodinových lekcí nejprve naskytne možnost seznámit se s používanou špičkovou technikou a následně si i vyzkoušet techniku mixů či scratchování, a to přímo v prostorách hudebního klubu Wakata (Malířská 14, Praha 7). Dozvíte se, jakým způsobem se jednotlivé skladby, míchané do setu, vybírají a jak se dají pořídit.
Jako hudební médium je stále nepřekonaná klasická vinylová deska, která má nejlepší zvuk i vlastnosti pro ovládání, a právě proto budou lekce probíhat za použití gramofonů, vinylových desek a mixážního pultu. Neminou vás však ani pokroková řešení ve světě DJingu - v poslední době stále častěji používanému systému Serato. Dozvíte se o jeho výhodách a nevýhodách v porovnání s ostatními možnostmi........a to vše ZDARMA!

DJský workshop bude probíhat každé první a třetí úterý v měsíci od 13:30 do 15:30. Respektujeme prázdninový program mladých, proto na dva letní měsíce, červenec a srpen, kurz vynecháme, abychom se poté opět vrhli do práce.

http://www.facebook.com/pages/COOL-DJ-SCHOOL/149235868477600?sk=wall

BICA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
OJALATERO --- 17:55:15 19.9.2011
reht.. to je skoro věkova diskriminace :-) skoda
SHERPA --- 0:22:43 15.8.2011
tywee ja bych zasel, ale jsem bohuzel over limit :))