Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


http://insidekru.com/events.php?m=details&id=1006

Cool-DJ-School - DJ workshop

Cool-DJ-SchoolTento projekt podporovaný Magistrátem hlavního města Prahy je určen hlavně pro zájemce o DJing z řad mladých lidí ve věku od dvanácti do osmnácti let. Pod odborným vedením zkušených DJů (Bica, Ezop, Mama Apache) se vám v rámci dvanácti dvouhodinových lekcí nejprve naskytne možnost seznámit se s používanou špičkovou technikou a následně si i vyzkoušet techniku mixů či scratchování, a to přímo v prostorách hudebního klubu Wakata (Malířská 14, Praha 7). Dozvíte se, jakým způsobem se jednotlivé skladby, míchané do setu, vybírají a jak se dají pořídit.
Jako hudební médium je stále nepřekonaná klasická vinylová deska, která má nejlepší zvuk i vlastnosti pro ovládání, a právě proto budou lekce probíhat za použití gramofonů, vinylových desek a mixážního pultu. Neminou vás však ani pokroková řešení ve světě DJingu - v poslední době stále častěji používanému systému Serato. Dozvíte se o jeho výhodách a nevýhodách v porovnání s ostatními možnostmi........a to vše ZDARMA!

DJský workshop bude probíhat každé první a třetí úterý v měsíci od 13:30 do 15:30. Respektujeme prázdninový program mladých, proto na dva letní měsíce, červenec a srpen, kurz vynecháme, abychom se poté opět vrhli do práce.

http://www.facebook.com/pages/COOL-DJ-SCHOOL/149235868477600?sk=wall

BICA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
V3S --- 0:16:34 6.9.2011
na tom neco bude, vetsina nizkoprahacu, ktery sidlej na periferiich otvira ve 2 nebo ve 3, posun by urcite stal za zvazeni ... prestoze sance dotahnout na letnou nekoho napr. z cernaku tim stoupne jen minimalne ;)
DJCARAMBA --- 16:08:41 5.9.2011
Hele, jenom technická - by mě zajímalo, kterej (středoškolskej) student končí v úterý nejpozději v jednu, aby byl v půl 2 ve Wakatě:-)

Jasně, taky jsem zatahoval, ale...
V3S --- 13:10:34 17.8.2011
super, přeposílám nízkopraháčům :)