Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

58 uživatelů půjde

hledání


www.kulturajinak.com

Divadlo, módní přehlídka, koncert Tour de Bars a Jet8


19:00 - Divadlo Mrazák
19:30 - Módní přehlídka: 333
20:00 - Tour de Bars (reggae-dub)
21:00 - Jet8 (ska-punk)

After Party: Neo-Electro, Dj Ati

vstup: do 19:30 - 40,-, poté 80,-

Zóna C proběhne 28.11.2008 jako multikulturní událost. Bude zahájena performancí (projekt Mrazák), na níž bude navazovat módní přehlídka (333) a živý koncert kapel Tour de Bars (reggae-dub) a JET 8 (skapunk). Zakončena bude afterparty (Neo-Electro a DJ Ati (circus alien).

Mrazák
autorky: Zorka Velková, Petra Mládková, Red Juice Memory Slicer
koncept:
Živá instalace v pohybu, která spojuje 3 již existující dílčí projekty: vodní sochy, vodní stavby Zorky Velkové, poloanimovaný multismyslový film "Halucinace" Petry Mladkové a zvukové instalace ambiente-elektro hudby se živým zpěvem Agnieszky Szczepańské (Red Juice Memory Slicer). (Nově doplněné tancem Věrky Onndrašíkové a Terezy Lenerové.)
Cílem je vytvořit audiovizuální krátkou performance, která bude vycházet velkou měrou z prostoru, do kterého bude zasazena (HALA C). Nejedná se o divadelní představení, spíše o exhibici s důrazem na vytvoření atmosféry zmrazení, zastavení, hybernace. Mladé umělkyně se tentokrát zmrazí.
Projekt vznikl za podpory Burzy projektů-DAMU a MHMP.

Módní přehlídka „333“
Módní přehlídka „333“ je prezentací oděvních kolekcí absolventek Technické univerzity v Liberci, obor Oděvní a textilní návrhářství.
Módní přehlídka je doplněna divadelní performance a tancem. Snahou přehlídky je tedy vytvořit originální představení vzniklé propojením tří na sobě nezávislých uměleckých vyjádření.

Hladká Dominika
„Flexion“
Kolekce dámských oděvů zaměřená na požadavky ženy pohybující se v současném moderním a uspěchaném světě. Záměrem bylo zdůraznit ženskost, ukázat, že i mladá a sportovní móda může mít prvky ženskosti.

Krejčová Miluše
„Oděvní variace na téma jachta“
Bakalářská práce na téma jachta je inspirovaná cestováním po moři a je koncipována s přihlédnutím k dnešní módě a životnímu stylu. Cílem je vytvoření kolekce, která svým střihovým řešením umožňuje změny podle potřeb uživatele. Variabilita jejích jednotlivých složek je myšlena jako reakce na proměnlivost a nestálost dnešních trendů.

Růžičková Eva
„Sto roků samoty“
Inspirace surrealisticko-magickým románem kolumbijského autora G.G. Márquéze. Řešení ženské otázky ve spojitosti s neodkladným osudem a smrtí. Objevuje se zde rozpolcenost, strach, potlačené emoce, nadpřirozené prvky a vášeň.

Tour de Bars
Tour de bars je česká reggae-dub kapela. Banda TDB vznikla z útržků různých kapel, větší část tvoří členové již zaniklé neratovické BNSH. Kapela hraje reggae, občas zabrousí do žánrů jemu podobných.
www.myspace.com/tourdebars

JET 8
Kořeny kapely se datují od roku 2005, kdy se členové a jejich zkušenosti z předešlých formací spojili v jeden unikátní projekt – Jet 8. Největší vliv na jejich tvorbu má bezesporu světová punková a ska scéna. Ačkoliv je tento trend v současnosti zjevně konzumován takřka na každém rohu, nepovažují stav této scény u nás, co do vyváženého poměru kvality a kvantity, za uspokojivý. Snaží se tedy přispět ze své produkce do mlýna co možná nejkvalitnějším hrubým zrnem a mít na paměti i to, že hudbou a textem lze ovlivnit myšlení nejednoho člověka.
www.jet8.cz

Dj Ati (circus Alien)
Začíná to rokem 1996 vznik asi vlastně prvního českého Sound Systemu Cirkus Alien. Následuje několik let organizování bezpočtu techno party . Začíná hrát, ale po odcizení jeho desek po jednom hraní se vytrácí jeho entuziazmus pro djing. Hodně ho zajímá neotrance,idm a nový zvuk který prosazují labely jako je Border Community


EFFKA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
EFFKA --- 10:56:47 26.11.2008
tak doufam, ze si to vsichni uzijeme, vypada to na paradni akci
MAIKA --- 10:28:37 20.11.2008
ja nemužu :(
SEVERINE --- 7:47:50 11.11.2008
vypadá zo dobře ..
SUOTAM --- 16:52:08 7.11.2008
to bohuzel asi nemuzu
EFFKA --- 16:48:15 7.11.2008
informace doplněny
OMRI --- 16:36:00 7.11.2008
vic info bude berzo....
MADLEN_KA --- 17:27:05 6.11.2008
tohle me mrzi, ze prosvihnu... moje oblibena hala .))