Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


http://www.chupachups.cz/

Dj Chuck /CZ/ (Drum&Bass)

Z mnoha míst Evropy přicházejí zprávy o cool týpkovi jménem Chuck, který se během pár týdnů stal celebritou, aniž o to sám stál. Rozčepýřený nahrblý sympaťák se v tričku a teplákách potuluje evropskými městy a poznáš ho hlavně podle tyčky od lízátka Chupa Chups, která mu za všech okolností trčí z pusy. Ať se děje, co se děje, Chuck je pořád v pohodě. Je tváří značky Chupa Chups, která doporučuje nebrat život pořád tak vážně, čímž se Chuck do písmenka řídí.

Nedávno byl viděn v bazénu v Budapešti, kde bez ohledu na pokyny plavčíka posedával úplně oblečený na lavičce s dobrým výhledem na dveře dámských sprch. Zatímco řvoucí plavčík střídavě rudnul a blednul, stihl Chuck vycucat dvě lízátka.

V jednom tanečním klubu v Bělehradě způsobil v současnosti nejznámější evropský pohodář rvačku dvou holek o to, se kterou z nich odejde domů. Výsledek bitky kompletně ignoroval a po zavíračce si ustlal pod barovým pultem, odkud ho další den dopoledne za tyčku od lízátka vytáhl uklízeč.

Naposledy byl přistižen na skateové rampě na hřišti v Sofii. Kluci z vedlejší školy tam zrovna předváděli ty nejhustější triky a Chuck mezi ně napochodoval se surfem jako by se nechumelilo. To, co pak na surfu předvedl na rampě vyvolalo v divácích a divačkách pomalu davovou hysterii, Chuck ale jen vyměnil docucané lízátko za nové a pomalu odkráčel.

Chuckův původ, poslání i plány jsou neznámé a hlad po informacích o něm roste. On sám si z takového zájmu pochopitelně nedělá velkou hlavu a dál s lízátkem v puse cestuje Evropou. Možná už dorazil i do tvé země. Tak si rozbal lízátko Chupa Chups, zapoj se do honu na Chucka a získej zajímavé odměny. :D

Teď vážně: Prvním hostem bude Dj Dworka (ekg crew)

http://www.chupachups.cz/

CHUCKEE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
MORD_A --- 15:04:10 5.8.2011
husty:)
CHUCKEE --- 14:18:25 1.8.2011
DASHA23: Nechápu, kde to vyhrabali :D
DASHA23 --- 14:17:28 1.8.2011
lol,nevedela jsem ani jestli to doctu do konce))