Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

15 uživatelů půjde

hledání


http://www.czechcore.cz/cgi/sonic.cgi?templ=portal_index&page_include=p_action_det&id_action=173207&

Datum: 18.08.2011 20:00 Klub: Praha Cross Glamhoth (h/c metal rock, Praha) - 1. koncert Kusumam (post hardcore Písek) - definitivně poslední vystou

Máme pro vás hned plnou fůru dobrých zpráv, ale také žel jednu špatnou. Tak začněme hezky od pořádku.

 

První dobrá zpráva je pro příznivce h/c metal rocku. V Praze totiž vznikla nová „rámusící tlupa“ (překlad jména kapely) Glamhouth, která ale už zkouší nějakou tu dobu, takže žádní amatéři do rozhodně nejsou. Takže všichni příznivci metal-rocku jsou vítaní. Dobrá zpráva je to ale i pro ostatní, protože kapela (což metaláků nebývá úplně zvykem) je pro každou „špatnost“ a rádi podpoří akce pro dobrou věc, což tato bude, protože výtěžek bude věnován Asociaci Alerta a na nové autonomní místečko v Praze, které se chystá.

 

Další dobrou zprávou je i další skvostné obsazení večera. Koncert totiž přijede podpořit screamemo kapela z Chebu Esazlesa, která patří snad úplně k tomu nejlepšímu co české screamemo může nabídnout. I příznivci rychlejších tónů si přijdou na své - přijede totiž crust-punková kapela Propaganda se Sázavy.

 

A teď ta špatná zpráva. Na koncert přijede i kapela Kusumam z Písku. To samo o sobě by byla samozřejmě skvělá zpráva, žel ale přijede zahrát definitivně naposledy. Kapela Kusumam patřila pro změnu k tomu nejlepšímu co mohla nabídnout naše post hardcore scéna a věřím, že nejen já sem si vždy tuhle skvělou muziku oblíbil. Koncert bude tudíž jak to tak bývá u derniér i příležitostí koupit si jejich LP či CD za nějakou zvýhodněnou částku.

 

Koncert se uskuteční 18. srpna v Crossu (start v cca 20.30) a velez bude za 120 Kč.

DESPERADO123
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
CRISSTEENKA --- 11:10:39 5.8.2011
Kusumam naposledy joo?? Snad to nebude tak zly. To uz tady jednou bylo;)