Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

8 uživatelů půjde

hledání


http://en.wikipedia.org/wiki/Bocafloja

ZABOVRESKY ALLSTAARZ & RADIOBUFERA present

BOCAFLOJA (Mexico city)
4021 (Mcs Scissal, Kolpa, Djs 1210 Symphony)
MATEYKA (Pawlac zewls)
DEAFEKT (RadioBufera)
NTKZ (Bassinfection)

V pátek 12. 8. budeme mít tu čest přivítat zástupce jedné z nejznámějších mexických hip hopových crew - BOCA FLOJA!

V Mersey se nám představí MC ALDO VILLEGAS, který patří mezi „funkční veterány“ a tahouny tamní hip hopové scény. Nemá cenu vyjmenovávat všechny alba a projekty, na nichž má podíl. Stejně nezasvěcenému středoevropskému publiku moc neřeknou. Nicméně pustíte-li si na internetu produkci BOCAFLOJA, tak se vám konstatování, že tento projekt představuje to nejlepší z aktuální latinoamerické hip hopové scény, nebude zdát jako přehnané.
 
Za samostatnou zmínku však stojí textová stránka. Texty BOCAFLOJA jsou nejen v Mexiku, ale takřka v celé Latinské Americe maximálně ceněny nejen pro vytříbenou lyriku a poetický potenciál, ale také pro inteligentní a úderné verbální poselství tepající do žhavých a aktuálních témat. Přeci jen MC ze země, která si nese dědictví mexické revoluce, zapatistického povstání, protestů v Oaxace a dosti tíživé reálně probíhající pouliční války gangů a drogových kartelů, nemůže mít obsah textů ani jiný. O to cennější, že ani po šestnácti letech na scéně nezbíhá k prázdné sebeadoraci a oslavě konzumního způsobu života.
Podobně jako je kontinuální a jasný vývoj jeho lyriky, je čitelná i jeho hudební produkce těžící z kombinace old schoolových beatů a vlivu tradiční mexické a latinoamerické hudby.HLUCHEY
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
NATURALLIAR --- 23:37:29 29.7.2011