Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

104 uživatelů půjde

hledání


Konečně je to tady, promítání filmů v letním kině Karlín. VSTUPNÉ NA FILMY: 30,- Kč

Český rozhlas Regina zve všechny milovníky českých i zahraničních filmů na tradiční Karlínské filmové léto. 


Srpen - začátky představení ve 20.30 hodin

Úterý 2. srpna
CAPTAIN AMERICA:PRVNÍ AVENGER (Captain America:The First Avenger) USA


Středa 3. srpna
V PEŘINĚ (ČR, 105 min)

Hvězdně obsazená hudební komedie F. A. Brabce v rozverném letním stylu Mamma Mia. V uvolněné atmosféře, kdy všichni tančili rock'n'roll a po ulicích jezdily růžové cadillaky..
Mládeži přístupno

Čtvrtek 4. srpna
CESTA ZA HORIZONT (L´Enfance d´Icare, Švýcarsko/R/FR, 96 min)

Příběh na hraně sci-fi, dramatu a thrilleru na téma život, smrt a nesmrtelnost.

Pátek 5. srpna
MELANCHOLIA (Melancholia, Dánsko, 130 min)

Nový film režiséra Larse von Triera vypráví uhrančivý příběh dvou sester (Kirsten Dunst a Charlotte Gainsbourg), z nichž ta mladší se právě vdává. Svatební veselí se odehrává na starobylém venkovském sídle a všeobecnou sváteční náladu zakalí náhlá hrozba v podobě rudé planety s názvem Melancholia, která vystoupila zpoza slunce a s níž hrozí Zemi bezprostřední srážka.

Sobota 6. srpna
HLAVNĚ NEZÁVAZNĚ (USA, 107 min)

„Kam se ten svět řítí?“ Tahle otázka napadne snad každého, kdo pozná ústřední pár velmi originální romantické komedie hollywoodského veterána Ivana Reitmana. Vztah těchto dvou bytostí určují jen dvě věci – příležitostný sex a složitý soubor pravidel vzájemného koexistování, který by šlo shrnout dvěma slovy – hlavně nezávazně. To znamená: Žádná romantika, žádné randění, žádné předehry, žádné mazlení, žádná žárlivost, žádné lži, žádné výčitky a žádné společné snídaně. Jen čistý sex.


Neděle 7. srpna
PAN POPPER A JEHO TUČŇÁCI (Mr. Popper's Penguins, USA)

Život byznysmena nabere obrátky poté, co zdědí šest tučňáků. Jakmile upraví svůj byt na lední říši, z jeho podnikání se díky tučňákům stává peklo. Avšak vše zlé je k něčemu dobré. Film na motivy stejnojmenné knihy pro děti z roku 1938.
Mládeži přístupno DABING

Středa 10. srpna
KAZATEL (Priest, USA, 87 min)

Post apokalyptický sci-fi thriller, zasazený do světa zpustošeného staletími válek mezi lidmi a upíry. Příběh se točí kolem legendárního Kazatele-bojovníka z poslední Války upírů, který nyní žije v tajnosti mezi ostatními utiskovanými lidmi. Když je jeho neteř (Lily Collins) unesena skupinou krvežíznivých upírů, Kazatel poruší svůj posvátný slib, aby se vydal na fanatickou výpravu a našel ji před tím, než z ní udělají jednu z nich.

Čtvrtek 11. srpna
PRINC A PRUĎAS (Your Highness, USA, 102 min)

Komedie o dvou princích

Pátek 12. srpna
DĚCKA JSOU V POHODĚ (The Kids Are All Right, USA, 106 min)

Film vypráví o dvou dětech (Mia Wasikowska, Josh Hutcherson), jejich dvou matkách lesbičkách (Julianne Moore, Annette Bening) a otci, který daroval sperma na umělé oplodnění (Mark Ruffalo). Chlapec a dívka se jednoho dne rozhodnou vyhledat svého biologického otce a začlenit ho do svého běžného života, který pro ně jejich matky vybudovaly.

Sobota 13. srpna
OBŘAD (The Rite, USA, 114 min)

Iinspirováno skutečnými událostmi. Příběh skeptického amerického studenta kněžského semináře .Ten navštěvuje školu exorcizmu ve Vatikánu a během svého pobytu v Římě se seznámí s neortodoxním knězem Otcem Lucasem (Anthony Hopkins), který mu ukáže i temnou stranou jeho víry.

Neděle 14. srpna
HEZKÉ VSTÁVÁNÍ (Morning Glory, USA, 107 min)

Becky Fullerová (Rachel McAdams) je mladá, krásná, ambiciózní a právě získala vysněnou práci. Přesto se její život řítí do pekel. Scenáristka Aline Brosh McKenna lehce oprášila vlastní úspěšný model z komedie Ďábel nosí Pradu a stvořila další variaci na téma souboje „Panny s Netvorem“.

Středa 17. srpna
NEZNÁMÝ (Unknown, USA, 113 min)

Dr. Martin Harris) se probere z komatu po autohavarii v Berlíně a zjistí, že ho jeho vlastní žena vůbec nepoznává a jeho identitu si přivlastnil úplně cizí muž. Úřady, které mu nevěří, ho naprosto ignorují. Pronásledují ho tajemní nájemní vrazi a on je sám, unavený, na útěku. S pomocí nečekaného spojence se po hlavě vrhá do smrtelné záhady, která ho přinutí pochybovat nejen o jeho příčetnosti a identitě ale i o tom, jak daleko je schopný zajít, aby odkryl pravdu.

Čtvrtek 18. srpna
TACHO (ČR, 102 min)

Černá komedie vypráví příběh úspěšného závodníka rally Alexe Bolda, který má nehodu při závodech a jeho těžce zraněný spolujezdec s ním odmítá jet další soutěž. Alexův manažer Levent zoufale shání náhradníka, ale Alex si nakonec vybírá do nejdůležitějšího závodu sezóny úplně nezkušenou Lucii. Jeho největší soupeřněmec Weber se už vidí jako vítěz. Na stupních vítězů se ovšem vidí i slovenskýmafián Jožo, který vedle sebe povolává nejlepšího spolujezdce Slovenska Julu. Jula zrovna nezávodí, protože se zamotal do podvodného obchodu s lanýži a bojíse o život. Angličtí závodníci Charles a Dave se naopak nebojí ničeho a poctivě trénují, ovšem na něco úplně jiného než na rally...

Pátek 19. srpna
GULLIVEROVY CESTY (Gulliver´s Travels, 87 min)

Obrovské dobrodružství v malém světě. V rodinném a komediálním 3D pojetí klasické pohádky hraje Jack Black Lemuela Gullivera, obyčejného chlápka, který třídí poštu v redakci newyorských novin a sní o tom, že z něj bude autor cestopisů. Podfukem se mu podaří přesvědčit editorku Darcy, kterou tajně miluje, aby ho pověřila napsáním článku o Bermudském trojúhelníku. Během výpravy na Bermudy Gulliver ale ztroskotá a dostane se do dosud neobjevené země Liliputánů. Zde je sice nejprve zatčen generálem Edwardem, ale již brzy se z něj stane všemi obdivovaný a respektovaný obr. Gulliver pomáhá prostému hochovi Horatiovi namluvit si princeznu a sám dokáže porazit nepřátelskou armádu Blefusciánů. K tomu přidá několik smyšlených povídaček o tom, jak vymyslel největší vynálezy světa a jak byl ve středu dění těch nejdůležitějších světových událostí a jeho důležitost nabývá vskutku obřích rozměrů. Když ale vyjde najevo skutečná pravda o tom, co je zač, ztratí Gulliver veškerou přízeň, kterou si u Liliputánů vydobyl. Navíc se kvůli němu Liliputáni ocitnou ve velkém nebezpečí a tak mu nezbývá nic jiného než nalézt způsob, jak napravit všechny škody, které spáchal.
Mládeži přístupno DABING


Sobota 20. srpna
FIMFÁRUM-DO TŘETICE VŠEHO DOBRÉHO (ČR, 75 min)

Další tři pohádky Jana Wericha z oblíbené knížky.. Můžeme se těšit na pohádky: O kloboučku s pérkem sojčím, Jak na Šumavě obři vyhynuli a Rozum a štěstí.
Mládeži přístupno 75 min.

Neděle 21. srpna
THOR (Thor, USA, 130 min)

Bůh. Rebel. Legenda. Poznáte ho podle kladiva. Bez něj nedá ani ránu. Thor se zrodil v severské mytologii a je zároveň členem elitní líhně superhrdinů komiksového gigantu Marvel, který už přivedl na plátna kin jeho sourozence Spidermana, Ironmana nebo mutanty X-Men. Thor je ale výjimečný. Mimo jiné i tím, že se jeho filmového příběhu ujal slavný specialista na Shakespeara Kenneth Branagh.


Středa 24. srpna
HABERMANNŮV MLÝN (ČR/A/SRN, 104 min)

Příběh je zasazen do pohraničního městečka Eglau a jeho ústřední postavou je mlynář a majitel pily August Habermann. Ač Němec, nerozlišuje české a německé obyvatele své obce, pomáhá i za cenu možného vlastního sebezničení. Válka, nacistická surovost a zřejmě i značně podlomená psychika lidí však udělá své v okamžiku osvobození a Habermann se stává obětí lidového lynče, jeho žena a dítě musí odejít do Německa spolu s dalšími sudetskými Němci v rámci poválečných odsunů. Film velmi syrovým způsobem ukazuje jednání lidí na základě válečných událostí a snaží se o jakousi rehabilitaci německého národa, resp. o pohled na skutečnost, že Němci nebyli jen ti špatní a přívrženci fašismu. Jaký ale byl příběh skutečného Habermanna a kde se odehrál?

Čtvrtek 25. srpna
ROMÁN PRO MUŽE (ČR, 100 min)

Příběh vypráví o třech sourozencích – Cyrilovi, Brunovi a Anetě. Pevné
pouto, které se mezi nimi utvořilo po tragické smrti rodičů, kdy starost o výchovu mladšího bratra a sestry převzal výrazně starší Cyril, prochází zvláštní zkouškou. Sourozenci odjíždějí na tradiční výlet do hor v zádech se stínem neodvratně se blížící Brunovy smrti. Výlet, který má být jakousi cestou posledních splněných přání – včetně tajných erotických fantazií, se však mění v tragikomickou konfrontaci základních hodnot a životních postojů.

Pátek 26. srpna
HANNA

Hanně je šestnáct let. Je bystrá, zvídavá a je to milující dcera. Je výjimečná svou silou, vytrvalostí a zkušenostmi vojáka – to proto, že vyrůstala v divočině na severu Finska, kde ji vychoval ovdovělý otec Erik (Eric Bana), bývalý agent CIA. Erik Hannu naučil lovit, podroboval ji extrémnímu výcviku sebeobrany a s pomocí pouhé jediné encyklopedie a knihy pohádek jí nahradil veškerou školní docházku. Hannin život se nepodobá životu žádného z jejích vrstevníků – pro ni byla výchova současně i výcvikem, to vše ve snaze udělat z ní dokonalého zabijáka. Ale Hannina rodina má ve světě nevyřízené účty a Erik si se smíšenými pocity hrdosti a obav uvědomuje, že už svou dceru nemůže dále držet na jednom místě.Tento okamžik Hannina dospívání je pro ni velice drsný – je nucena se od Erika odloučit a vydává se na misi, která jí byla od samého počátku souzena. Než se jí podaří znovu se podle plánů sejít s otcem v Berlíně, je zadržena agenty, které za ní vyslala nemilosrdná špionka Marissa Wieglerová (držitelka Oscara Cate Blanchett). Marissa, která se špionážní činnosti věnuje celý život, ukrývá řadu let tajemství, jež ji s Hannou a Erikem spojují.Hanna, která je zadržována v podzemním komplexu pod marockou pouští, se brzy svým věznitelům postaví na odpor. Po svém odvážném útěku na povrch se ocitá v neznámé krajině a ve světě, jehož pravidla nezná, a je nucena to vše rychle pochopit a zorientovat se. Marissa za ní tajně vyšle tým agentů a sama se k vražednému pronásledování připojí také. Jak Hanna putuje napříč Evropou a blíží se ke svému hlavnímu cíli, je nucena čelit znepokojivým odhalením o své existenci a pokládat si nečekané otázky o své vlastní lidskosti.

Sobota 27. srpna
RIO (Rio, USA, 96 min)

Příběh papouška jménem Blu, který žije na malém městě se svoji paničkou Lindou, s níž tvoří nerozlučnou dvojku. Linda ho zachránila před pašeráky, kteří ho ulovili uprostřed brazilského pralesa a odvezli do Minessoty. Blu se kvůli tomu sice nikdy nenaučil létat, ale v bezpečí a pohodlí Lindina domova se zabydlel. Když jednoho dne Linda a Blu zjistí, že Blu není posledním papouškem svého druhu na světě, jak si až doposud mysleli, neváhají a vydají se na cestu do exotické Brazílie za papoušicí Perlou, která žije v samotném srdci Rio de Janeira.
Mládeži přístupno DABING

Neděle 28. srpna
STROM ŽIVOTA (The Tree of Life, USA)

Hvězdně obsazený snímek je poctou životu, přírodě a světu kolem nás, jenž se nám odhaluje jako symfonie. Postupně, obraz po obrazu nám přináší epický a dokonalý příběh, který je aktuální dnes stejně jako před více než půl stoletím.
Středa 31. srpna INTIMNÍ PAST (The Resident, USA, 91 min)
Každý rok se přibližně tři milióny nezadaných žen v Americe přestěhují do neznámého bytu. Nevědí, kdo v něm před nimi žil, neznají jeho majitele a ani si nedělají starosti s výměnou zámku na dveřích.

ELESDY
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
KUSSANDA --- 13:06:11 17.8.2011
My dem dneska s kamoskou na toho Neznamyho.
M0R --- 14:43:28 2.8.2011
jo, už sem to na těch stránkách čet..
ELESDY --- 11:46:38 2.8.2011
M0R: Zákaz vstupu se psem.
JETLEBA --- 11:38:11 2.8.2011
M0R:
nevim jak jinam, ale sem ne .. :(
M0R --- 21:15:12 1.8.2011
můžou do letního kina psi?
TETA_JELENA --- 20:43:16 1.8.2011
KUSSANDA: na obrad:)
ELESDY --- 19:02:42 1.8.2011
KUSSANDA: rozhodne kapitan amerika!
CZTEKK --- 18:31:43 1.8.2011
KUSSANDA: Na to na co počasí dovolí.. :-/
KUSSANDA --- 15:41:42 1.8.2011
Tak na co pudem? ;o)