Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


http://poisonapple.3dvission.cz/shadowazyl711_web.jpg

Nejen dnb noc v klubu Shadow Azyl > djs: IM Cyber, Reverb, Ozone, C.N.B

Pokud se chcete vyhnout čekání v dlouhých přeplněných frontách u barů, točení piva do kelímků, ošizených panáků, upocených nevkusných otírajících se těl o Vaše, přespříliš frustrujících front na toalety, či dokonce nemáte v kapse na drahé vstupy, tak pak je pro Vás připraven v pátek 7.11.08 v klubu Shadow Azyl /ex. Klub Punto Azul/ výhradně dnb večer v podání nově připravovaného projektu Poison Apple.

Těšte se na djs, kteří rozhodně nejsou na scéně začátečníci a krom zlomených beatů se nebojí sáhnout do vod experimentálních, nebo jiných stylů. Pozvání tentokráte přijala čtveřice s vybraným vkusem. Za projekt Take Control nocí IM Cyber + guest, která ve svých čistých setech kombinuje ostré zlámané smyčky s atmosférickými plochami, není ji však cizí ani liquid funk.

Druhým ze stěžejních projektů je ostravská 2.3 se zastoupením legendarního producenta a dje Reverba, který se bezpochyby řadí mezi spičku Českých djs. Dalším v pořadí je dj C.N.B za drumandbass.cz crew a jeho více než kreativní selekce výběru desek s přesnou zručností mixů. Posledním účastníkem je dj a spoluzakladatel již zmíněného připravovaného projektu Poison Apple Ozone.

Ať přijdou ti, co mají rádi kvalitní hudbu, dobré drinky, pivo a pokec nejenom se svými kamarády. Těšíme se na Vás a přejeme příjemný páteční večer.

OZONE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.